Twitch’ten New World Golden Rage Zırhı Nasıl Düşürülür?

Takip Et
Yakın zamanda açık betaya giren ve popülerleşen New World oyunundaki Golden Rage zırhını nasıl edinebiliriz?

Diğer birçok çevrimiçi oyun gibi, New World de promosyon fırsatları sunarak ücretsiz kozmetik ürünler ve öğeler veriyor. New World, 31 Ağustos’taki lansmanı için hazırlanıyor ve oyun, Twitch ile zaten bir anlaşma imzaladı.

Steam hesaplarını Twitch hesaplarına bağlayan Twitch izleyicileri, New World yayınlarını ayarlayarak Golden Rage zırh kaplamasının bir kopyasını almaya hak kazanacaklar.

Twitch ayarlarınıza girmeden önce, Twitch hesabınızla New World’ün resmi web sitesinde oturum açmanız gerekiyor. Bu, hesabınız için New World droplarını etkinleştirecek, ancak daha atılması gereken birkaç adım var.

Twitch hesabınızla New World’ün web sitesine giriş yaptıktan sonra, Twitch drop bölümünün altındaki giriş seçeneğini arayın. İşlemi tamamlamak için Steam ayrıntılarınızla giriş yapın ve hesabınız New World ödüllerini almaya tamamen hazır olacaktır.

New World oyunun Golden Rage zırh görünümünü almak için en az bir saat yayını açık tutmanız gerekiyor.

Bir sonraki adımınız, New World droplarının etkin olduğu bir canlı yayın bulmak olacak. Bunu, Twitch’teki New World kategorisine giderek ve Drops Enabled sekmesinden akışları arayarak yapabilirsiniz.

Drops Enabled işaretçisine sahip bir yayını izlemeye başladığınızda, Golden Rage zırh görünümünü almak için en az bir saat yayını açık tutmanız gerekir. Ancak akışı izlemek zorunda değilsiniz, arka planda dönmesine izin verebilir ve bir saat boyunca başka bir şey yapabilir ve yeni zırh kaplamanızı kullanmak için geri dönebilirsiniz.

Bir saat sonra, ekranınızın sağ üst köşesinden erişebileceğiniz Twitch Drops envanterinizde Golden Rage zırhı görünecektir.

Oyun resmi olarak 31 Ağustos’ta çıktığında Golden Rage zırh görünümünü kullanabileceksiniz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Ubisoft Oyunları Talep Olursa Steam Deck’e Gelecek

Sonraki İçerik

PES Serisinin Adı eFootball Olarak Değişiyor

Alakalı İçerikler