NEO: The World Ends With You Demosu Yarın Geliyor

Takip Et
Square Enix’in yeni RPG oyunu NEO: The World Ends With You’nun demosu yarın Playstation 4 ve Nintendo Switch için yayınlanıyor.

Square Enix yaptığı açıklama ile yeni rol-yapma oyunu NEO: The World Ends With You’nun yarın ücretsiz bir demosunun yayınlanacağını ve demoya Playstation 4 ile Nintendo Switch platformlarından erişilebileceğini duyurdu. Oyunun tam halinin ise önümüzdeki ayın sonuna doğru yayınlanması bekleniyor.

Demo ile birlikte oyuncular The World Ends With You evreninin ana odak noktası olan ve yalnızca ölenlerin katılabileceği bir haftalık bir yarışmanın ilk iki gününe erişim sağlayabilecekler. Oyunu Wicked Twisters ekibinin üyeleri Rindo, Fret ve bazı diğer karakterler olarak oynamak mümkün olurken, oyuniçi pisişik yetenekler için puan toplamak ve erken oyun görevlerine erişmek de demoyla birlikte gerçekleştirilebilecek. Daha da güzeli, demo boyunca kat edileek olan tüm ilerleme oyunun tam halinin yayınlanmasıyla devam edilebilir hale getirilecek.

Aynı zamanda macera için ortamı hazırlayan yeni bir “Son Fragman” da haberimizin sonunda mevcut. Hatırlamaya ihtiyacı olanlar için üzerinden geçmek gerekirse; yeni çıkacak olan NEO: The World Ends With You, Nintendo DS için bundan 14 sene önce 2007’de yayınlanan The World Ends With You serisinin bir parçası olarak gelecek. Oyunda Rindo’nun başı çekeceği Wicked Twisters ekibinin Shibuya, Tokyo sokaklarında Reaper’s Game (Azrail’in Oyunu) olarak bilinen bir ölüm kalım macerasına sürüklenmesini görüyor olacağız.

Macera, kaldığı yerden yarın gelecek olan NEO:The World Ends With You demosu ile devam edecek gibi görünüyor. Oyunun son halinin Playstation 4 ve Nintendo Switch platformlarına gelmesi ise 27 Temmuz’a planlanmış durumda. Aynı şekilde PC sürümünün ise yazın ilerleyen günlerinde yayınlanması olası görünüyor.  Lafı çok uzatmadan yeni “Son Fragman”ı sizlere takdim edelim.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Minecraft Kırmızı Tuğla Nasıl Yapılır?

Sonraki İçerik

Apex Legends Turnuvası BLAST Titans Duyuruldu

Alakalı İçerikler
""