Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Sea of Thieves 5. Sezon Bugün Başladı

Avatar photo
Takip Et
Sea of Thieves 5. Sezon ile birlikte havai fişekler, işaret fişekleri, toplu kayıklar ve daha fazlası oyuna eklendi.
Görsel 4: Sea of Thieves 5. Sezon Bugün Başladı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Sea of Thieves 5. sezon bugün itibariyle başladı. Hazine gömme özelliği, toplarla donatılmış kayıklar ve gemilerde bulunan yardımcı fareler gibi güncellemelerle birlikte yeni sezona geçildi.

Sea of Thieves 5. sezon ile birlikte artık küreğinizi sadece hazineleri ortaya çıkartmak için değil gömmek için de kullanabileceksiniz. Gömdükten sonra, bir harita oluşturabilir; oluşturduğunuz haritayı başkalarının bulması için “Görev Tahtası”‘na sabitleyebilirsiniz. İkinci seçeneği tercih ederseniz bu size hem itibar hem de ekstra ün kazandıracaktır.

Ancak haritalarınızı kaptanın masasına bırakırsanız, geminize gizlice girmeleri durumunda diğer korsanlar tarafından çalınabileceklerini unutmayın. Ve bir gemi battığında, haritalar toplanacak diğer öğeler gibi yüzeye çıkacaktır.

Hazineden fazlasını gömebilirsin. Barut fıçıları gibi diğer eşyalar da onları kazanlar için tuzaklar oluşturmak için toprağın altına konabilir.

Sea of Thieves 5. sezon ile birlikte kayıklarınıza top ekleyebilirsiniz.

Görsel 5: Sea of Thieves 5. Sezon Bugün Başladı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Artık kayığınıza bir top takabileceksiniz ve eğer küçük bir gemiye sahipseniz bir topa sahip olan kayığa sahip olmak size ekstra bir top sağlayacaktır.

Geminiz su almaya başladığında gemilerde fareler de bulacaksınız. Bu, geminin aşağısında sorun olduğuna dair bir işaret. Geminizde bu yararlı farelerin bulunmasıyla ilgilenmiyorsanız, bu özelliği Ayarlar menüsünden devre dışı bırakılabilirsiniz.

Görsel 6: Sea of Thieves 5. Sezon Bugün Başladı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Oyunda, 13-27 Aralık tarihleri arasında sürecek “Powder and Arms Voyages” ve “Gilded Voyages” adında festivaller yapılacak. Ayrıca, 27 Aralık – 11 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek “Firework Stash Voyages” etkinliği de bulunuyor. Ek olarak Twitch Drops üzerinden birden fazla “Twilight Hunter” eşyaları kazanabilirsiniz.

Ve son olarak, yeni sezonla birlikte birçok sorun ve bazı erişilebilirlik güncellemeleri eklendi. Resmî web sitesi aracılığıyla yama notlarındaki tüm değişikliklere buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 7: Farming Simulator 22 Hızlı Para Kazanma Rehberi - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Farming Simulator 22 Hızlı Para Kazanma Rehberi

Sonraki İçerik
Görsel 8: Dead by Daylight Kan Puanı ve Uğurluklar Aralık 2021 - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Dead by Daylight Kan Puanı ve Uğurluklar Aralık 2021

Alakalı İçerikler
""