Konami E3 2021’e Katılmayacağını Duyurdu

Avatar photo
Takip Et
Konami E3 2021’e zamanlama nedeniyle katılamayacağını açıkladı.

Konami, resmi Twitter hesabında yayınlanan duyuruda E3 2021 etkinliğine katılmayacağını ve birkaç ay içerisinde duymayı bekleyebileceğimiz birkaç projesi olduğunu açıkladı. Konami ayrıca ESA’ya verdiği desteği ve E3 2021’in başarısında olan güvenini de ifade ediyor.

Konami, “zamanlama nedeniyle bu yıl E3’te sunum yapmaya hazır olamayacağız” dedi.

Konami E3 2021’e katılmıyor fakat birden fazla proje üzerinde çalıştığını duyurdu.

“Hayranlarımıza bir dizi önemli projede derin bir gelişme içinde olduğumuza dair güvence vermek istiyoruz, bu yüzden lütfen önümüzdeki aylarda güncellenenler için bizi izlemeye devam edin. Bu yıl katılmasak da, ESA’ya büyük saygı duyuyoruz ve 2021’in büyük bir başarı olacağını biliyoruz. ESA’yı desteklemeye devam edeceğiz ve bu yılki gösteride tüm katılımcılara en iyisini diliyoruz.”

Resmi E3 2021 programı başlangıçta Nintendo, Xbox, Capcom, Ubisoft, Take-Two Interactive, Warner Bros. Games ve Koch Media ile birlikte Konami’nin katılımını içeriyordu. Konami tarafından atılan geri adımın kesin nedeni açık değil, ancak ESA konuyla ilgili oldukça dostane bir açıklama yaptı:

“Ortağımız Konami’nin bu yıl E3’e katılmama kararını destekliyoruz ve bunu yapmaya hazır olduklarında gelecekte ne ilan edeceklerini görmekten heyecan duyuyoruz. E3 2022’ye geri dönmelerini bekleyemeyiz, ancak bu arada, bu yılki E3’te uzun zamandır beklenen tüm açıklamaları, programları ve çok daha fazlasını paylaşmayı dört gözle bekliyoruz.”

Konami’nin E3 2022’de (veya daha önce) göstereceği harika bir şey olduğunu umuyoruz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Titanfall 2 Bu Hafta Sonu Steam’de Ücretsiz

Sonraki İçerik

Battlefield 6’dan İlk Görüntüler Sızdırıldı

Alakalı İçerikler