Battlefield 6’dan İlk Görüntüler Sızdırıldı

Avatar photo
Takip Et
Battlefield 6 oyunundan olduğu iddia edilen 2 görsel internete sızdırıldı.

Herkes tarafından şu anda Battlefield 6 olarak adlandırılan, sonraki Battlefield oyunundan olduğu iddia edilen iki ekran görüntüsü internete sızdırıldı.

Görüntüler ilk olarak bir Imgur albümüne yüklendi fakat silindi. Buna rağmen, internet kullanıcıları sayısız olarak resimleri çoğalttı. Ekran görüntülerini aşağıda bulabilirsiniz.

İşte, Battlefield 6’dan sızdırılan ekran görüntüleri:

Görsel 4: Battlefield 6'dan İlk Görüntüler Sızdırıldı - Donanım Haberleri - Oyun Dijital Görsel 5: Battlefield 6'dan İlk Görüntüler Sızdırıldı - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Görüntülerin, piksel piksel olduğu göz önüne alındığında, bir fragmandan alınmış ekran görüntüleri gibi gözüküyor. Bunlar, söylentilerin bu ay sızdırılan bir Battlefield 6 fragmanından alınmış ekran görüntüleri olma ihtimali yüksek.

İlk ekran görüntüsü muhtemelen Battlefield 3 ve 4’te de bulunan Viper helikopterinin içini gösteriyor. Sağdaki panel, standart füzeler, bir minigun ve güdümlü bombalar gibi mühimmatları gösteriyor. Muhtemelen savunma için bir tane daha yuva var. Helikopterin bir füze fırlatma tesisinde ateş ettiği görülüyor.

İkinci ekran görüntüsü, bir fırtınada patladığı birden fazla Osprey asker taşımacılığının harekete geçtiği aynı adanın Kuşbakışı görünümünü göstermektedir. Bu ekran görüntüleri, onları kaydeden kişinin muhtemelen tam fragmana erişebileceği göz önüne alındığında, biraz garip görünen sadece iki görüntü.

Yine de, var oldukları gerçeği, fragmanın resmi sürümüne ve oyunun duyurusuna çok yaklaştığımızı gösteriyor.

EA geçtiğimiz günlerde Battlefield 6 ile alakalı büyük bir anlaşma yaptı. Seri yapımcısı DICE Sweden ile birlikte, EA içindeki DICE LA, Criterion ve EA Göteborg dahil olmak üzere birçok stüdyo Battlefield 6 üzerinde çalışıyor. Beşinci stüdyo gelecek yıl çıkacak bir mobil oyun üzerinde çalışıyor.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Konami E3 2021’e Katılmayacağını Duyurdu

Sonraki İçerik

Discord PlayStation’a 2022’nin Başlarında Geliyor

Alakalı İçerikler
""