Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Ghostrunner 2 Kapalı Beta Kayıtları Açıldı

Avatar photo
Takip Et
Cyberpunk temalı birinci şahıs aksiyon oyunu Ghostrunner 2’nin kapalı beta başvuruları açıldı.
Ghostrunner 2

505 Games tarafından 21 Ağustos Pazartesi günü büyük bir duyuru yapılacak Ghostrunner 2’nin kapalı beta başvurularının açıldığını duyurdu. Cyberpunk temalı birinci şahıs oyun serisinin ilk oyunu 2020 yılında çıkış yapmıştı.

Geliştirici tarafından serinin ilk oyununu oynamayan oyuncular için yeni oyuna başlamadan önce, ilk oyunun özetini içeren bir video yayımladı. Eğer oyunu oynamadıysanız, aşağıdaki videoyu izleyerek özet bir bilgiye sahip olabilirsiniz. Ancak belirtmekte fayda var, videoda bolca spoiler mevcut.

Ghostrunner 2 kapalı betasına nasıl katılabilirim?

Ghostrunner 2 kapalı betasına bu formu doldurarak kaydolabilirsiniz. Eğer kabul edilme şansınızı arttırmak istiyorsanız oyunun Discord ve Reddit topluluklarına katılabilirsiniz. Ayrıca kapalı betaya sınırlı sayıda oyuncu alınacağından dolayı elinizi çabuk tutmanız faydalı olacaktır. Başvurunuz kabul edildiğinde, Ghostrunner 2 ile ilgili herhangi bir bilgi paylaşmanızı engelleyecek bir gizlilik sözleşmesini onaylamanız gerekecek.

Ghostrunner 2, 2023 yılında PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC platformlarına çıkış yapacak fakat henüz çıkış tarihi açıklanmadı.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 4: Baldurs Gate 3 Vurgulama Rehberi: Eşyalar ve Karakterler Nasıl Vurgulanır? - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Baldurs Gate 3 Vurgulama Rehberi: Eşyalar ve Karakterler Nasıl Vurgulanır?

Sonraki İçerik
Görsel 5: Rockstar, FiveM ve RedM'in Geliştiricisi Cfx.re'yi Satın Aldı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Rockstar, FiveM ve RedM’in Geliştiricisi Cfx.re’yi Satın Aldı

Alakalı İçerikler
""