Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Yeni Rainbow Six Siege Dereceli Sistemi Sızdırıldı

Avatar photo
Takip Et
Y7S2 Solar Raid Operasyonu güncellemesiyle Rainbow Six Siege Dereceli sistemine gelecek değişiklikler sızdırıldı.
Görsel 4: Yeni Rainbow Six Siege Dereceli Sistemi Sızdırıldı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Rainbow Six Siege Y7S2 Solar Raid Operasyonu için resmi duyuru tarihi 21 Kasım olarak belirlenmiş olsa da Ubisoft’un yeni sezon için hazırladığı yeni dereceli sistemi dahil gelecek bazı değişiklikler de dahil olmak üzere internet üzerinde sızdırıldı.

Daha önceden yapmış olduğu Rainbow Six Siege sızıntılarıyla tanınan @dumbhael rumuzlu Twitter kullanıcısı, geçtiğimiz günlerde Platinum ve Diamond arasında yer alacak yeni Emerald rütbesini görebileceğimiz yeni bir video paylaştı. Ayrıca aynı video, Rainbow Six Siege yeni dereceli sisteminin farklı ödüller içereceğini de ortaya koyuyor. Dereceli oyunlarda yükseldiğiniz her ligde Operatör arka planı, silah uğurluğu ve birkaç Alfa Paketi kazanabileceksiniz.

Rainbow Six Siege Dereceli sistemi değişiyor

Ne yazık ki video, her maç sırasında kazanılan veya alınan MMR miktarındaki olası değişiklikler hakkında herhangi bir ayrıntı paylaşmıyor. Şu anda oyuna bulunan MMR sistemi, bireysel performansı kontrol etmeden bir takımdaki diğer oyuncularla aynı miktarda her oyuncuya eşit ekleme ve çıkarma yapıyor. Bunun değişip değişmediğini görmek için beklememiz gerekiyor olabilir.

Henüz bir çıkış tarihi açıklanmamakla birlikte, Rainbow Six Siege’in bir sonraki sezonunun Aralık 2022’nin ilk günlerinde başlaması bekleniyor.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Ubisoft Prince of Persia Remake Ön Siparişlerini İptal Etti - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Ubisoft Prince of Persia Remake Ön Siparişlerini İptal Etti

Sonraki İçerik
Görsel 6: Call of Duty Warzone 2.0 Sistem Gereksinimleri - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Call of Duty Warzone 2.0 Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler
""