Ghost Of Tsushima Director’s Cut 20 Ağustos’da Geliyor

Takip Et
PlayStation 5 geliştirmelerinin yanı sıra yeni bir ada da var.

Sucker Punch’ın aksiyon-macera oyunu Ghost of Tsushima, Ghost of Tsushima Director’s Cut ile 20 Ağustos’ta daha da epik bir hal alıyor. Keşfedilecek tamamen yeni bir ada ve dokunsal geri bildirim ve Japonca dudak senkronizasyonu gibi PlayStation 5’e özel geliştirmeler oyunu farklı bir seviyeye taşıyor.

Ghost Of Tsushima Director’s Cut, oyuncuları Tsushima’nın kardeş adası Iki ile tanıştırıyor.

PlayStation Blog’da bugün resmi olarak duyurulan Ghost of Tsushima Director’s Cut, yaklaşık bir yıl önce piyasaya sürülen orijinal sürümünden bu yana yayınlanan her bir ek içeriği içeren geliştirilmiş bir sürüm. Tüm bu geliştirmelerin yanında, Director’s Cut, oyuncuları Tsushima’nın kardeş adası Iki ile de tanıştırıyor. Bir Moğol varlığına dair söylentileri araştırmak için Iki’ye giden samuray kahramanı Jin Sakai’nin hikayesinde yepyeni bir bölüm sunuyor.

Geniş kapsamlı yeni ortamın yanı sıra Ghost of Tsushima Director’s Cut, PlayStation 5’e özel geliştirmeler de içerecek, oyunun çıkışından bu yana bir oyuncunun heyecanla beklediği Japonca dudak senkronizasyonu. Artık Japonca seslendirmenin gerçekliğini arayan oyuncular, sarsıcı İngilizce dudak senkronizasyonu ile uğraşmak zorunda kalmayacaklar.

Diğer PlayStation 5 geliştirmeleri arasında DualSense’in büyülü dokunsal geri bildirimi ve tetikleyicilerinin yanı sıra geliştirilmiş 3D ses, azaltılmış yükleme süreleri, 4K çözünürlük seçenekleri ve saniyede 60 kareyi hedefleyen kare hızları için destek yer alıyor.

Şuan için Türkiye fiyatlandırması görünmeyen oyunun normal sürümü 599 TL. Amerika için fiyatlandırması sitede şöyle belirtilmiş; PlayStation 4’te Ghost of Tsushima’ya zaten sahipseniz, PS4 Director’s Cut için 20 $ karşılığında bir yükseltme satın alabilirsiniz. PS4 sürümüne sahipseniz ve PS5 sürümüne yükseltmek istiyorsanız 30 $ ödemeniz gerekiyor. PS4 için Director’s Cut’ı satın alır ve daha sonra PS5’e yükseltmeye karar verirseniz, bunu 10 $ karşılığında yapabilirsiniz. Veya oyuna hiç sahip değilseniz, Ghost of Tsushima Director’s Cut’ı PS5’te 70 $ karşılığında tam olarak satın alabilirsiniz ve PS4 sürümü ise 60 $. Eğer oyuna sahipseniz ve yükseltme almayı düşünüyorsanız arada bir Playstation Store’a göz atmanızı öneririz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

PES 2021 Sistem Gereksinimleri

Sonraki İçerik

Black Desert Online Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.