Farming Simulator 22 İlk Haftasında 1,5 Milyondan Fazla Sattı

Avatar photo
Takip Et
Farming Simulator 22, çıkış yaptığı tarihten itibaren toplamda 1,5 milyon kopyadan fazla satış yaptı.
Görsel 2: Farming Simulator 22 İlk Haftasında 1,5 Milyondan Fazla Sattı - Rehber - Oyun Dijital

Farming Simulator 22, sadece yaklaşık bir haftadır piyasada bulunuyor ve çıkış anından itibaren 1,5 milyondan fazla kopya sattı.

22 Kasım’da oyununu piyasaya sürülen geliştirici firma Giants Software, bu sefer yayıncılığı kendisi yaptı ve uluslararası distribütörlerle satış ağını genişletmeyi başardı. Bu çalışma işe yaramış gibi gözüküyor.

Serinin oyuncu kitlesi, daha fazla oyuncunun birlikte oynamasına olanak tanıyan çapraz-platform çok oyunculu desteği sayesinde büyümeye devam ediyor.

Farming Simulator 22, serinin oyuncu kitlesini büyülterek satışa devam ediyor.

Mevcut ve yeni nesil konsolların yanı sıra PC’de de oynanabilen Farming Simulator, ilk olarak 2008 yılında sahneye çıktı ve hem ABD hem de Avrupa temalı haritalara sahip. Oyunda, çiftlik yönetimi, hayvancılık, ekin yetiştirmek ve satmak gibi işler yapılabiliyor.

Oyun da ayrıca dinamik olarak oluşturulmuş görevler yer alıyor ve bu görevler tamamlandıktan sonra para kazanabilmenize olanak sağlıyor.

Ve eğer tarımın kendisi yeterince eğlenceli değilse, hafif ekipmanlardan ağır ekipmanlara kadar her türlü tarım, hayvancılık, odunculuk ve daha fazla sektörde kullanılan araçları kullanabilirsiniz. Oyuna daha fazla özgünlük kazandırmaya yardımcı olan her türlü kamyon da bulunuyor.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 3: Steam 27 Milyon Eş Zamanlı Kullanıcıyla Rekor Tazeledi - Rehber - Oyun Dijital
Avatar photo

Steam 27 Milyon Eş Zamanlı Kullanıcıyla Rekor Tazeledi

Sonraki İçerik
Görsel 4: Dying Light 2 Stay Human Çıkışa Hazır - Rehber - Oyun Dijital
Avatar photo

Dying Light 2 Stay Human Çıkışa Hazır

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Oyun dünyasındaki son haberler ve eğlenceli içerikler paylaştığımız Instagram sayfamızı hemen takip etmek için 'Takip Et' butonuna tıklayın!