Dead by Daylight’a The Ring Bölümü Ekleniyor

Avatar photo
Takip Et
Mart ayında yayınlanacak olan bölüm için Japon versiyonu ile Halka Dead by Daylight’a katılıyor.
Görsel 4: Dead by Daylight'a The Ring Bölümü Ekleniyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Gelecek yıl oyuna geleceği duyurulan bölüm, Koji Suzuki tarafından yazılan romanından ve ardından 1998 yılında yayınlanan filminden ilham alıyor.

Japon adıyla Ringu, Batılı izleyiciler için 2001’de başrolde Naomi Watts ile Samara adındaki genç kızın ölümünü ve lanetli video kasetin gizemini ortaya çıkarmasını konu alıyor.

Dead by Daylight’a İkonik Korku Filmi Halka Yeni Bir Bölüm Olarak Katılıyor

Kadokawa yapımcısı Reiko Imayasu:

“Behaviour Interactive ve Dead by Daylight ekibiyle yaptığımız bu iş birliği bizi çok heyecanlandırıyor. En belalı karakterlerimizden birini Sis’te dehşet yağdırmaya gönderiyoruz. Diğer büyük Katillere taş çıkartacağına şüphe yok. Tüm oyuncular gözünü dört açsın, bu ölümcül karakterin hiç şakası yok. Onu beklerken korkudan tir tir titreyeceksiniz.”

Dead by Daylight’ın orijinal hikâyeye dayanan bölümleri göz önüne alındığında Samara’nın orijinal Japon versiyonundaki eşdeğer hali Sadako büyük ihtimalle yeni katil olacak.

Ringu Chapter’ı oyunun 23. bölümü olacak ve yayınlandığı tarih 2022 Mart’ta içerik yayınlamaya başladığı yedinci yılı olacak.

Oyunun bölümlerinden çoğu orijinal hikâye olmasına karşın lisanslı karakterleri de oyunda görüyoruz. Geçen yılki iki lisanslı bölümler Hellraiser ve Resident Evil‘dı. Hellraiser’da Pinhead katil olarak oyuna katılırken Resident Evil’da Leon ve Jill kurbanlar Nemesis ise katil olarak katılmıştı.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Sony PlayStation Plus Ücretsiz Hafta Sonunu Duyurdu

Sonraki İçerik
Görsel 5: Ubisoft, Splinter Cell Remake'i Doğruladı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Ubisoft, Splinter Cell Remake’i Doğruladı

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.