Ubisoft, Splinter Cell Remake’i Doğruladı

Avatar photo
Takip Et
Uzun zamandır çıkacağı söylenen Splinter Cell Remake oyunu Ubisoft tarafından doğrulandı.
Görsel 4: Ubisoft, Splinter Cell Remake'i Doğruladı - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Ubisoft yaptığı paylaşımla nihayet bir Splinter Cell remake oyunu olacağını doğruladı. Remake sürümünün geliştirilmesine yayıncı yeşil ışık yaktı. Proje, Ubisoft Toronto tarafından yönetilecek.

Oyun, Ubisoft’un ‘Snowdrop’ oyun motorunu -yakında çıkacak Ubisoft oyunlarında da kullanılacak yeni bir oyun motoru- kullanarak yeniden yapılacak. Ubisoft, bu motor “yeni nesil görseller ve oynanışın yanı sıra dinamik aydınlatma ve gölgeler sunacak” dedi.

Ubisoft tarafından paylaşılan Splinter Cell Remake tweeti:

Ubisoft Toronto, Splinter Cell remake üzerinde çalışmak için geliştiricileri işe alıyor, bu nedenle proje hala geliştirmenin en erken aşamalarında olduğunu varsayabiliriz. Şu anda ekip, önceki Splinter Cell oyunlarında ve yeni gelenlerde çalışan insanlardan oluşuyor.

Herhangi bir aktörün oyundaki rollerini tekrarlamak için geri dönüp dönmeyeceğine dair bir haber yok, bu yüzden şu anda Michael Ironside’ın Sam Fisher’ın sesini sağlamak için geri dönüp dönmeyeceği belli değil.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Dead by Daylight'a The Ring Bölümü Ekleniyor - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Dead by Daylight’a The Ring Bölümü Ekleniyor

Sonraki İçerik
Görsel 6: Amazon Web Services Çöktü Birçok Servise Ulaşılamıyor - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Amazon Web Services Çöktü Birçok Servise Ulaşılamıyor

Alakalı İçerikler
""