Ultimate Epic Battle Simulator kısa süreliğine Steam’de Ücretsiz

Avatar photo
Takip Et
Görsel 4: Ultimate Epic Battle Simulator kısa süreliğine Steam'de Ücretsiz - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Brilliant Game Studios tarafından geliştirilen Ultimate Epic Battle Simulator Steam üzerinde kısa süreliğine ücretsiz oldu.

Savaş sahnesine hazırlanırken fizik temelli karakterlerin birbirlerine saldırmalarını izlemek keyifli. Ultimate Epic Battle Simulator, bu tutarlılığa sahip bir oyundur. Oyun, belirli görevleri tamamlamak için askerlerinizi (bazen tavuklarınızı) hazır bir harita üzerinde konuşlandırmaya ve onların Steam’de kısa bir süreliğine ücretsiz olarak – bazen değil – fizik yasaları çerçevesinde birbirlerine saldırmalarını izlemeye dayanmaktadır.

Ultimate Epic Battle Simulator Steam’den 1 Şubat’a ücretsiz alınabilecek.

Görsel 5: Ultimate Epic Battle Simulator kısa süreliğine Steam'de Ücretsiz - Oyun Haberleri - Oyun DijitalElbette bedava oyunlar konusunda Epic Games kadar cömert olduğu söylenemez. Bu dağıtımın belirli kısıtlamaları vardır. Birincisi, oyunun sınırlı miktarlarda piyasaya sürüleceği. Dağıtımı geliştiricinin belirlediği stok kadar olacak ve bu şekilde alınan oyunlar koleksiyon kartını kaybetmeyecek. Bildiğiniz gibi, Steam’de tahsil edilebilir kartların önemi çok önemlidir. Onları birkaç kuruşa satarak Steam cüzdanına girebilir veya kayıp bir kart satın alarak kişisel verilerinizi yükseltebilirsiniz. Steam vs Epic makalesinde de bunlardan bahsetmiştik. Bu sosyal etkileşim öğeleri, Steam’in Epic Games ile olan son rekabetinde en önemli faktörlerdir. Steam, dijital oyun görüntüleme platformu olarak uzun bir geçmişe sahip bir platform olarak hala çok büyük bir avantaja sahip olsa da, Epic (son birkaç yıldır) iyi bir ivme ile ilerliyor.

Elbette, Epic Games her hafta bir veya iki ücretsiz oyun dağıtarak kalbimizi kazanmış olsa da Steam hala rekor kıran bir platform. Brilliant Game Studios tarafından geliştirilen Ultimate Epic Battle Simulator, 1 Şubat 2020’ye kadar ücretsiz olarak dağıtılacak. Kitaplığa eklerseniz, dağıtım süresi dolsa bile indirilebilir ve oynatılabilir. Mümkün olduğunca çok sayıda farklı dövüşçü türü bırakarak görevler yapabileceğiniz ücretsiz oyun modları var ve oyun hazır savaş sahnelerine girmenize izin veriyor veya eğlence için 10 çiftçinin üstündeki 100 şövalyeyi gönderebiliyorsunuz. İçeri gireceğim, dikkatimi dağıtacağım ve stresi artıracağım diyorsanız hemen müzik kitaplığınıza oyunu ekleyebilirsiniz. Aynı oyun daha önce Epic Games’te ücretsiz olarak yayınlandı, kaçırırsanız bunun sizin için büyük bir fırsat olduğunu söyleyebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 6: Riot'un İstanbul Sunucuları 1 Saatliğine Çöktü - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Riot’un İstanbul Sunucuları 1 Saatliğine Çöktü

Sonraki İçerik
Görsel 7: GTA Online Güncelleme Notları: İki Kat Ödül, Üç Kat Ödeme - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

GTA Online Güncelleme Notları: İki Kat Ödül, Üç Kat Ödeme

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.