Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Sony PlayStation Plus Ücretsiz Hafta Sonunu Duyurdu

Avatar photo
Takip Et
Sony, 18-19 Aralık tarihleri arasında PlayStation Plus üyeliğine sahip olmadan oyunların çevrimiçi oynanabileceğini duyurdu.

Sony Interactive Entertainment, kullanıcılarına PlayStation Plus ücretsiz hafta sonu kampanyası yapacağını duyurdu.

PlayStation Twitter hesabından yapılan paylaşımla, 18-19 Aralık tarihleri arasında PlayStation Plus üyeliği olmadan PS4 ve PS5 oyunlarının çok oyunculu olarak oynanabileceği duyuruldu.

PlayStation Plus ücretsiz hafta sonuna neler dahil?

Oyuncular 18 Aralık Cumartesi gününden itibaren 48 saat boyunca fırsattan yararlanabilecek. Bununla birlikte, ücretsiz erişim bu ayın ücretsiz PlayStation Plus oyunlarına erişim kazanılacağı anlamına gelmiyor. Kısaca, promosyon sadece sahip olduğunuz oyunları ücretsiz olarak çok oyunculu oynamanıza olanak tanıyacak.

PlayStation tarafından Xbox Game Pass’e rakip olacak bir hizmetin planlandığı ile ilgili detaylar bu ay ortaya çıkmıştı.

Bloomberg tarafından incelenen belgelere göre, bu yeni abonelik hizmetine verilen şirket içi kod adı ‘Spartacus’. Bu servis ile Sony mevcut PlayStation Network ve PlayStation Now hizmetlerini birleştirmeyi ve PS Now adını aşamalı olarak kullanımdan kaldırmayı planlıyor.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 4: Dead Space Remake Daha Büyük Bir Evren İle Geliyor Olabilir - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Dead Space Remake Daha Büyük Bir Evren İle Geliyor Olabilir

Sonraki İçerik
Görsel 5: Dead by Daylight'a The Ring Bölümü Ekleniyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Dead by Daylight’a The Ring Bölümü Ekleniyor

Alakalı İçerikler
""