Assassin’s Creed Ezio Collection, Nintendo Switch’e Geliyor

Avatar photo
Takip Et
Ezio Auditore’nin maceralarını tek pakette toplayan The Ezio Collection derlemesi sonunda Nintendo Switch’e geliyor.
Görsel 4: Assassin's Creed Ezio Collection, Nintendo Switch'e Geliyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

The Ezio Collection ilk olarak 2016 yılında Playstation 4 ve Xbox One için piyasaya çıkmıştı. Orijinalinde Assassin’s Creed II, Assassin’s Creed Brotherhood ve Assassin’s Creed Revelations oyunlarını içeren pakete Switch konsolu oyuncularına özel geliştirilmiş görsel iyileştirmeler de dahil edildi. Ayrıca optimize edilmiş HUD ve dokunmatik ekran arayüzü için HD Rumble desteği de geliyor.

Assassin’s Creed The Ezio Collection ne zaman Switch’e geliyor?

Paket içeriğinde Assassin’s Creed Brotherhood ve Revelations oyunlarında bulunan çok oyunculu modu yer almayacak, fakat bunun yerine oyuncular üç oyuna ait bütün ek içeriklere hiçbir ücret ödemeden ulaşabilecekler.

Ayrıca indirilebilir içerikler bununla da kalmıyor. Ezio Auditore’nin suikastçi babası Givoanni Auditore’yi konu alan 2009 yapımı Assassin’s Creed Lineage filmi ve Ezio’nun emekli olduktan sonraki son dönemlerini anlatan 2011 yapımı kısa animasyon filmi Assassin’s Creed Embers da derlemeyi satın alan oyuncular tarafından indirilebilir olacak.

Nintendo Switch oyun konsolunda 17 Şubat‘ta yerini alacak olan The Ezio Collection paketi platformda 39,99 dolardan satışa çıkacak. Usta suikastçi Ezio’nun maceralarını yeniden yaşamak isteyenler şubata kadar beklemek istemiyorlarsa aynı paketi PlayStation veya Xbox’tan beklemeden alabilirler.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: God of War Gizli Odalar Rehberi - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

God of War Gizli Odalar Rehberi

Sonraki İçerik
Görsel 6: Battlefield 2042 Skor Tablosuna Kavuşuyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Battlefield 2042 Skor Tablosuna Kavuşuyor

Alakalı İçerikler