Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

VALORANT’ın Yeni Ajanı KAY/O Duyuruldu

Takip Et
VALORANT’a yeni eklenecek ajan KAY/O, rakiplerin yeteneklerini susturma özelliğine sahip bir robot olacak.

Başta yalnızca vücudundan ayrılmış olan kafasının gösterildiği VALORANT’ın yeni ajanı KAY/O, sonunda tam haliyle açıklandı.

Tamamiyle rakiplerin avantajlarını ortadan kaldırmak üzerine kurulu olan bu yeni ajanı, bu hafta yayınlanan yeni fragman ile ortaya kondu. Ana özelliği; duvara yapışabilen bir bıçak fırlatarak belirli bir yakınlıktaki rakiplerinin yeteneklerini kısıtlamak olan KAY/O, Apex Legends’da bulunan ve yine rakiplerin yeteneklerini kısıtlama özelliğine sahip bir robot olan Revenant karakterine benziyor. Ancak ajanın diğer yetenekleri onu Revenant’dan ayırmak için yeterince farklı.

VALORANT’ın yeni ajanı KAY/O çok yakında oyuna eklenecek.

KAY/O’nun ultimate’i (ulti) bu susturma yeteneği üzerine kurulu ve baskı enerjisinin darbelerini saçıyor. Bu etki aynı zamanda botu “combat stim” ile güçlendiriyor ve eğer bu esnada yanik düşerse arkadaşlarının yanına gelerek onu kaldırmasına imkan sunuyor. Diğer iki yeteneği ise sırasıyla sersemletici el bombası (flash) ve duvara yapışarak  ateşlenme halinde birden fazla kez patlayabilen parça tesirli el bombası (frag) şeklinde.

KAY/O’nun bu “yetenek-karşıtı” yeni yetenek seti, Valorant’ın farklı karakterlerin yetenek setleri arasındaki sürekli etkileşim mantığına oldukça uygun ve tabii ki sersemletici el bombası(flash) eski Counter-Strike oyuncularını da mutlu edecek nitelikte.

Ajan, 22 Haziran’da güncellenecek olan VALORANT Bölüm 3: Kısım 1 ile oyuna eklenecek ve kullanılabilecek.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

1907 Fenerbahçe Valorant Kadrosunu Duyurdu

Sonraki İçerik

Profesyonel 2 VALORANT Oyuncusu 3 Yıl Uzaklaştırıldı

Alakalı İçerikler
""