Rust, Yeni Güncelleme ile Teslimat Dronlarına Sahip Olacak

Avatar photo
Takip Et
Görsel 4: Rust, Yeni Güncelleme ile Teslimat Dronlarına Sahip Olacak - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Görünüşe göre Facepunch Studios, geliştiricisi olduğu son zamanlarda Twitch Drops ile popüler hale gelen Rust oyununa yeni özellikler getirmeye devam ederken, Rust‘ın ne kadar gelişeceğine dair bir sınıra sahip olmadığını ortaya koyuyor. Bu hedefte, yeni özelliğe oyunu tamamen bozmamak için belirli sınırlamalar getirerek, Rust‘ı daha erişilebilir kılmak için teslimat dronlarını getirmeyi planlıyor gibi gözüküyor.

Facepunch Studios yapımcısı Alistair McFarlane tarafından paylaşılan video, oyuncuların dronların oyun içerisinde nasıl çalışacağına dair bir fikir edinmesin yardımcı oluyor. Ek olarak, bu yeni teslimat dronları bazı oyuncuların beklediğinden daha hızlı oyuna geliyor olabilir, çünkü yaklaşan bir güncelleme ile gelecek gibi görünüyor.

Paylaşılan videoda, bu yeni teslimat dronlarıyla etkileşime girme şeklinin, teslimat dronlarının daha önceden oyuna eklenmiş olan otomatlar ile çalışacak gibi gözüküyor. Dronlar daha sonra malzemeleri almak ve geri dönmek için uçacak, oyuncuların otomatlar ile riske girmeden alışveriş yapmasını sağlayacak. Bu özellik, oyunun son birkaç aydır gördüğü popülerlik artışı sırasında özellikle Rust‘u yeni alan oyuncular için yararlı olabilir.

Twitch Droplarından sonra hiç Rust oynadınız mı?

Videoda, McFarlane’in gösterdiği sadece bir demo gibi gözüküyor ve kendisinin de bahsettiği gibi oyuna eklenirken değiştirilip eklenebilir. Buna ek olarak, sadece oyuncuların oluşturduğu otomatlar değil güvenli bölgelerdeki otomatlara da erişebilir, bu da sistemin kötüye kullanılmasını sınırlar. 4 Şubat’ta gelmesi beklenen güncelleme ile dronların ne yapabileceğini net olarak görebileceğiz.

Hepsi birlikte, oyuncu deneyiminin her zaman geliştiğinden ve asla çok uzun süre bayatlamadığından emin olarak Rust gibi popüler bir oyunun ilerlemesini sağlayan artımlı değişiklikler. Yine de yürümesi zor bir tür, çünkü aynı zamanda uzun süredir oyuncuların keyif aldıklarını kaybedecek kadar çok sert değişiklik yapmamak veya yeni oyuncuların bunalacak kadar çok şey eklememesi anlamına geliyor. Facepunch Studios, bu son zamanlarda popülerlik kazanmasıyla önünde ilginç bir yol olacak, ancak drone sistemi gibi yeni gelişmeler şu an için iyi bir yön.

Rust şu anda PC’de oynanabilir durumda, PS4 ve Xbox One sürümleri hala geliştiriliyor.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, Sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Riot, VALORANT Hilecileriyle Dalga Geçti - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Riot, VALORANT Hilecileriyle Dalga Geçti

Sonraki İçerik
Görsel 6: Yeni Xbox Güncellemesi Oyundan Çıkmayı Zorlaştırıyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Yeni Xbox Güncellemesi Oyundan Çıkmayı Zorlaştırıyor

Alakalı İçerikler
""