Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Xbox Ekim Güncellemesi Yayımlandı

Avatar photo
Takip Et
Xbox Series X ve Xbox Series S konsolları için yeni Xbox Ekim güncellemesi yayımlandı.
Görsel 4: Xbox Ekim Güncellemesi Yayımlandı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Microsoft, Xbox Ekim güncellemesini yayımladı. Güncellemeyle birlikte Xbox Series X’e 4K ara yüz desteği, yeni nesil Xbox konsollarına gece modu ve yeni hızlı ayarlar ekranı getiriyor.

Yeni güncellemeyle birlikte Xbox Series X konsolunuzu 4K ekrana bağlı kullanıyorsanız, içeriklerin netliği ve metin okunabilirliğini arttıran 4K ekran desteği geliyor. Yani eğer yüksek çözünürlüklü bir ekrana sahipseniz Ana Sayfa, Oyunlarım ve diğer ara yüzlerin çözünürlüğünün arttığını göreceksiniz.

Yeni gelen Xbox Gece Modu ile birlikte ekranınızın, konsolunuzun ve kontrolcünün ışığını azaltabilirsiniz. Gece oyun oynarken gözlerinize ve ortama uyum sağlaması için ışık kaynaklarınızı ayarlamaya yardımcı olur.

Xbox Ekim güncellemesiyle birlikte gelen Gece Modu video ve ekran görüntülerini etkilemiyor.

Bu yeni gece modu özelliği tüm ara yüzlerde, uygulamalarda ve oyunlarda çalışıyor. Ayrıca, ekran görüntülerini veya oyun kliplerini etkilemiyor. Karanlık ve aydınlık temalar arasında otomatik geçiş yapmak için zamanlayıcı da oluşturabilirsiniz. Gece modu ayrıca ekranınıza özelleştirilebilir bir mavi ışık filtresi özelliği ekliyor, ancak bu özellik sadece Xbox Series X/S konsolları için geçerli.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: GTA Trilogy Definitive Edition Çıkış Tarihi Duyuruldu - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

GTA Trilogy Definitive Edition Çıkış Tarihi Duyuruldu

Sonraki İçerik
Görsel 6: Halo Infinite'den Yeni Oynanış Videosu Geldi - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Halo Infinite’den Yeni Oynanış Videosu Geldi

Alakalı İçerikler
""