GTA Online The Criminal Enterprises Güncellemesi

Avatar photo
Takip Et
GTA Online The Criminal Enterprises güncellemesi yeni görevleri, araçları ve çok daha fazla yenilikle geliyor.
GTA Online The Criminal Enterprises

GTA Online The Criminal Enterprises güncellemesi ile oyuncular tarafından yönetilen çeşitli suç örgütleri için yeni görevler oyuna ekleniyor. Güney San Andreas büyük bir krizle karşı karşıya. Bu kriz GTA Online’daki motosiklet kulüpleri, şirketleri, silah üreticileri ve gece kulübü sahipleri için yeni iş fırsatları sunacak.

Çıkışının üstünden 9 yıl geçmesine rağmen Rockstar, GTA için güncelleme yapmaktan çekinmiyor. Bu da oyuncuları GTA Online için canlı tutuyor ve bağlı kalmalarını sağlıyor. Bu güncellemelerin GTA 6 çıkana kadar devam edeceğini düşünüyoruz.

GTA Online The Criminal Enterprises

GTA Online The Criminal Enterprises güncellemesi, Güney San Andreas’ın artan gaz fiyatları ve hava sıcaklığının artması West Coast sakinlerini evlerine kapatıyor. GTA Online’ın suç örgütleri çeşitli işletmelerin azalan kaynaklarını ele geçirmek için bir rekabete giriyorlar.

Şirketlerin CEO’ları günlük olarak özel kargo görevlerini, motosiklet kulübü üyeleri müşterilerinin sattıkları maldan kar etmeleri için taşıma görevlerini, silah üreticileri hedefleri soymak için üretilen silahların malzemeleri için yeni ikmal görevlerini, gece kulübü sahipleri kulübün tanıtımına yardımcı olmak için Kulüp Yönetimi görevlerini yaparak bu krizden faydalanabilecekler.

GTA Online The Criminal Enterprises Fragmanı

Gelen güncelleme ayrıca oyuncuların önde gelen bir petrokimya kralı ailesini araştırmak için IAA’de ajan olarak çalıştıkları bir ila dört oyunculu bir görev olan Operation Papertrail’i de oyuna ekliyor. Uzaktan kumanda ve kilitlenebilir füzeye sahip özel yükseltmeleri olan iki Imani Teknolojisine uygun araç da dahil olmak üzere GTA Online’a birkaç yeni araç geliyor. Bunun yanı sıra oyuncuların modifiye edebileceği araçlarda oyuna eklenecek.

GTA Online’da seviyeyi ve para kazanmayı daha sorunsuz bir süreç haline getirmeyi amaçlayan güncellemeyle birlikte oyuncuların istediği iyileştirmeler The Criminal Enterprises ile geliyor.

GTA Online The Criminal Enterprises güncellemesi 26 Temmuz tarihinde gelecek. PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S platformlarında oynayabilirsiniz.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Discord Xbox

Discord Xbox Uygulamasına Sesli Sohbet Özelliği Eklendi

Sonraki İçerik
Stray Sistem Gereksinimleri

Stray Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler