The Wolf Among Us 2 Resmi Olarak Duyuruldu

Avatar photo
Takip Et
Telltale Games, The Wolf Among Us 2 oyununu resmi olarak duyurdu.
Görsel 4: The Wolf Among Us 2 Resmi Olarak Duyuruldu - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

The Walking Dead, Tales from Borderlands, Game of Thrones, Batman: The Telltale Series gibi popüler oyunların yapımcısı Telltale Games, The Wolf Among Us 2 oyununu resmi olarak duyurdu.

The Wolf Among Us, 2013 yılında oyuncuların beğenisine sunulmuştu. Klasik bir Telltale oyunu olan The Wolf Among Us oyununda, oyuncular Fabletown isimli kasabanın şerifi olan Bigby Wolf olarak çeşitli cinayetleri çözmeye çalışıyorlardı.

Alınan kararların oyunun gidişatını ve sonunu etkilediği bu oyun, gizem, drama ve aksiyon türlerini bünyesinde barındırıyordu. Farklı peri masalları ve folklorlardan karakterler barındıran The Wolf Among Us, oyuncular tarafından oldukça beğenilmişti. Serinin ikinci oyunu daha önce yapılmaya başlanmış fakat iptal edilmişti.

The Wolf Among Us 2, 2023 Yılında Geliyor!

The Wolf Among Us 2, orijinal oyunun 6 ay sonrasında geçiyor. New York şehrinde kış mevsimi yaşanırken yeni cinayetleri çözmesi gereken Bigby Wolf’un kararları, Fabletown kasaba halkının geleceğini belirleyecek.

2023 yılında PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One ve Xbox Series X / S platformlarında çıkış yapması planlanan oyunun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler!

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: EA CEO'su Skate'in Yakında Çıkacağını Duyurdu - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

EA CEO’su Skate’in Yakında Çıkacağını Duyurdu

Sonraki İçerik
Görsel 6: Windbound Sistem Gereksinimleri - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Windbound Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler