Star Wars Jedi: Survivor Xbox One ve PS4’e Geliyor

Avatar photo
Takip Et
EA CEO’su Andrew Wilson ilk çeyrek kazanç çağrısında Star Wars Jedi: Survivor’ın Xbox One ve PlayStation 4’e geleceğini duyurdu.
Görsel 4: Star Wars Jedi: Survivor Xbox One ve PS4'e Geliyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

EA CEO’su Andrew Wilson salı günü şirketin ilk çeyrek kazanç çağrısı sırasında Star Wars Jedi Survivor’ın PlayStation 4 ve Xbox One’da yayınlanacağını duyurdu. Oyun nisan ayında PS5, Xbox Series X / S ve PC platformlarında piyasaya sürüldü ancak Sony ve Microsoft’un eski konsollarına çıkış yapmadı. Bu nedenle bu yeni sürümle, daha yeni konsollara yükseltme yapmayan kişiler sonunda oyunu deneyimleyebilecek.

Star Wars Jedi Survivor eski nesil konsollara gelecek.

Ancak Jedi: Survivor’ın eski konsollara tam olarak ne zaman geleceğini bilmiyoruz. Wilson yapılan kazanç çağrısında eski nesil konsol sürümünü şu sözlerle duyurdu: “Bu efsanevi serinin gücü ve topluluk talebi sayesinde, geliştirme ekibimiz bu Jedi deneyimini PlayStation 4 ve Xbox One’a getirmeyi kararlaştırdı.”

Kısa bir gecikmenin ardından Nisan 2023’te piyasaya sürülen Jedi: Survivor, 2019 yılında çıkış yapan Star Wars Jedi: Fallen Order’ın devamı niteliğinde. Çıkış yaptığı dönemde oyuncuların şikayetleri üzerine EA oyunun bazı bilgisayarlarda “standartlarına uygun performans göstermediğini” söylemişti; umarız geliştirme ekibi oyunun PlayStation 4 ve Xbox One’da iyi çalıştığından emin olmak için ihtiyaç duyduğu kadar zaman alır.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: VALORANT Şifre Değiştirme ve Hesap Kurtarma Nasıl Yapılır? - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

VALORANT Şifre Değiştirme ve Hesap Kurtarma Nasıl Yapılır?

Sonraki İçerik
Görsel 6: Twitch, CSGO Skin Kumarı Yayını Yapmayı Yasakladı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Twitch, CSGO Skin Kumarı Yayını Yapmayı Yasakladı

Alakalı İçerikler
""