BlizzCon 2021’in Yapılmayacağı Duyuruldu

Avatar photo
Takip Et
Kasım ayında BlizzCon 2021 yapılamayacak, ancak Blizzard 2022’nin başlarında bir etkinlik planlıyor.

Bugün Blizzard, BlizzCon 2021’nin olmayacağını açıkladı. Her yıl yapılan etkinlik ilk olarak 2005’te yapıldı, geçtiğimiz sene koronavirüs pandemisi etkinliğin yapılmasına engel oldu ve bu sene de değişen bir şey yok.

Blizzcon’un yönetici yapımcısı Saralyn Smith yaptığı açıklamada, BlizzCon 2021’nin yapılamayacağını duyurdu.

Açıklama, Blizzard’ın Blizzconline’a benzer bir çevrimiçi şovun yanı sıra “daha küçük kişisel toplantılar” içerecek olan “gelecek yılın başlarında küresel bir etkinlik planladığını” söyleyerek sona eriyor.

Daha küçük toplantılar fikri ilginç bir fikir. Hiç kimse, şirketlerin blizzcon gibi büyük küresel etkinliklere ne zaman izin verileceğini bilmiyor, ancak örneğin bir ülkenin nüfusu ile sınırlı bir etkinliğin lojistiği ve riski daha gerçekçi olacak.

Blizzard tarafından yapılan açıklama “ileride tekrar sizinle buluşmak için çok sabırsızlanıyoruz” ifadesiyle son buluyor. “O zamana kadar, sizi Azeroth, Outland, Sanctuary ve evimiz dediğimiz diğer tüm dünyalarda göreceğiz.”

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Metro Exodus Enhanced Edition’a PC’de DualSense Desteği Geliyor

Sonraki İçerik

Steam’in İndirme Sayfası Yeni Tasarımına Geçiyor

Alakalı İçerikler