Persona Sızıntıcısı Bildirdi: “Atlus’un Tüm Odağı Persona 3 Reload ve Persona 6 Üzerine”

Takip Et
Atlus’da çalıştığı iddia edilen bir kişi, ekibin tüm odağının Persona 3 Reload ve Persona 6 üzerine olduğunu söyledi.
Görsel 4: Persona Sızıntıcısı Bildirdi: "Atlus'un Tüm Odağı Persona 3 Reload ve Persona 6 Üzerine" - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Persona’nın geliştirici ekibinde olan bir çalışan, 3. oyunun yeniden yapımı dışında başka bir remake projesi üzerinde çalışılmadığını ve tüm ekibin Persona 6‘ya odaklandığını belirtti.

Atlus tarafından geliştirilen popüler oyun serisi Persona, son yıllarda yapmış olduğu remake projeleriyle yeniden canlanmıştı. Yükselişin ardından seride önemli yer kaplayan Persona 4 Golden’ın, PC platformlarına da geleceği duyuruldu. Ardından, oyunculara yeni görevler, grafikler ve geliştirmeler sunan Persona 5 Royal piyasaya sürüldü.

Persona 3 Reload
Persona 3 Reload

Persona serisi, oyuncuları memnun etmek için yeni içerikler ve paketler getirmeye devam ederken; hayranları, diğer oyunların da yeniden yapımının yapılıp yapılmayacağı konusunda merak içindeydi. Twitter üzerinde Atlus çalışanı olduğu tahmin edilen, içeriden bilgi sahibi olan bir kişi, Persona 3 Reload dışında başka bir yeniden yapım projesinin şu anda planlanmadığını açıkladı.

Atlus çalışanının açıklaması:

Bu bilgiye göre, Atlus ekibinin dört farklı Persona oyununun geliştirme aşamasında olduğunu fakat ekip şu anda yalnızca Persona 6 üzerinde çalışmakta. Elbette Persona 4 Remake bekleyen hayranlar için kesinlikle bir üzücü bir durum olsa da, bu durum Persona 3 Reload’a Atlus’un ne derecede önem verdiğini gösteriyor.

Bilgiyi paylaşan gizli Atlus çalışanı, ayrıca şu sıralar geliştirme aşamasındaki projelerden biri olan Atlus’un dövüş oyunu hakkında biraz daha bilgi vererek devam etti. Bu projenin iptal edilip, edilmediği kesin değil ancak “uzun bir süredir geliştirme aşamasında” olduğu için Atlus bu projedeki insan kaynağını Persona 3 Reload’e kaydırdığı tahmin ediliyor.

Persona 3 Reload Duyuru Fragmanı

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Ratchet and Clank Rift Apart Sistem Gereksinimleri - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Ratchet and Clank Rift Apart Sistem Gereksinimleri

Sonraki İçerik
Görsel 6: İmzalar Atıldı: Call of Duty PlayStation'a Çıkmaya Devam Edecek - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

İmzalar Atıldı: Call of Duty PlayStation’a Çıkmaya Devam Edecek

Alakalı İçerikler
""