Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

VALORANT Yeni Ajan Neon Duyuruldu

Avatar photo
Takip Et
Riot Games, VALORANT yeni ajanını açıkladı, adı Neon.
Görsel 4: VALORANT Yeni Ajan Neon Duyuruldu - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Manila doğumlu Neon, hızlı ve elektrikli yeteneklerini içeren bir tanıtım videosuyla VALORANT severlere tanıtıldı. Üç dakikadan az süren tanıtım videosunda Neon’u öncü yeteneklere sahip müziksever bir ajan olarak tanıyoruz.

VALORANT yeni ajan Neon ile göz alıcı şekilde geri dönüyor.

Tanıtımda da görüldüğü üzere Neon, Ylona Garcia ve 88rising ortaklığıyla çıkan Entertain Me adlı şarkıya hayran. Aynı zamanda oyuncuların savaş alanında güçlerini kullanarak neler başarabileceğini hayal etmeyi de seviyor.

Hızlı bir şekilde kayıp koşabilmek için yeteneği olan elektriği kullandığını görüyoruz. Tabii kayarken ateş edebilecek bir ajan değil, Neon’u kayarak ateş edebilen bir ajan olarak görmeyin.

Neon’un göze çarpan yeteneklerinden girmek istediği alana girmesini sağlayan iki uzun elektrik duvarı ile tanışıyoruz. Neon’un ultisi ise parmak uçlarından çıkan yıldırım ışınları.

Görsel 5: VALORANT Yeni Ajan Neon Duyuruldu - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Ayrıca tanıtım sonunda yeni ajan Neon’un 4. bölümde geleceği bilgisine ulaşıyoruz. Yeni bölümün ne zaman geleceği açıklanmadı fakat mevcut savaş bileti 11 Ocak’ta son buluyor. Bazı VALORANT oyuncuları 12 Ocak’ta yeni bölüm güncellenmesinin geleceğini öne sürüyor.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 6: Two Point Hospital Sistem Gereksinimleri - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Two Point Hospital Sistem Gereksinimleri

Sonraki İçerik
Görsel 7: League of Legends Yeni Şampiyonu Zeri İçin Video Yayımlandı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

League of Legends Yeni Şampiyonu Zeri İçin Video Yayımlandı

Alakalı İçerikler
""