Knockout City 5 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Avatar photo
Takip Et
21 Mayıs’ta yayınlanan Knockout City’yi bu zamana kadar 5 milyon oyuncu oynadı.

21 Mayıs’ta yayınlanan Velan Studios‘un yakartop oyunu Knockout City, EA bu sürede toplam 5 milyon oyuncuya ulaştıklarını açıkladı.

“Oyunu yayımladığımızdan beri, 5 milyon yeni oyuncunun bize katıldığını gördük. Şaşırtıcı ve beklenmedik bir şekilde yüz binlerce Ekip kuruldu, yarım milyardan fazla KO vuruldu, oyun milyonlarca saat izlendi -söylemeli miyiz bilmiyorum ama- bu macerada binlerce dostluk kuruldu.”

Knockout City’i 25. Seviyeye Kadar Bedava Oynayabilirsiniz

Knockout City, Nintendo Switch, PC, PS4, PS5, Xbox One, ve Xbox Series X/S platformlarında çıkış yaptı. Oyun 25. seviyeye kadar bedavayken, tam sürümünü de EA Play ve Xbox Game Pass üyelikleri üzerinden oynayabilirsiniz. Yapımcılara göre, hızlı ve esnek oynanışıyla ve patlak görselliği ile Knockout City‘i daha da fazlası bekliyor.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Avatar photo

VALORANT Origin Koleksiyonu ve Yeni Silah Fiyatları

Sonraki İçerik
Avatar photo

Far Cry 6 Üçüncü Şahıs Modu İle Geliyor

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Oyun dünyasındaki son haberler ve eğlenceli içerikler paylaştığımız Instagram sayfamızı hemen takip etmek için 'Takip Et' butonuna tıklayın!