Fortnite’a Matrix Temalı İçerikler Ekleniyor

Avatar photo
Takip Et
Matrix’in yeni filmini kutlamak adına Fortnite’a yeni iki emote ve bir skin ekleneceği duyuruldu.
Görsel 4: Fortnite'a Matrix Temalı İçerikler Ekleniyor - Rehber - Oyun Dijital

Geçtiğimiz günlerde vizyona giren Spider-Man: No Way Home filmini kutlamak amacıyla yeni kostümler eklenen Fortnite, yeni içeriklerinde filmlere yer vermeye devam ediyor. Matrix Ressurections beyaz perdede yerini alırken Epic Games ise Fortnite evrenine yeni bir crossover dahil etti.

Matrix Temalı Emote’lar Fortnite’a Geliyor

Eklenen emote’lardan birisi de Neo’nun kurşunlardan kaçındığı ikonik sahne. Bu emote, karakterinizin Neo’nun filmde yaptığı gibi geriye doğru eğilerek kurşunlardan kaçmasını sağlayacak.

İkinci emote ise Matrix’in ünlü karakteri Trinity’nin uçan tekmesi. Bu emote, karakterinizin tıpkı filmde olduğu gibi ağır çekimde hareket ederek havada tekme atmasını sağlıyor.

Matrix Temalı Skin Oyuna Ekleniyor

Yeni iki ifadenin yanı sıra Matrix’in ekranda yukarıdan aşağıya akan yeşil sembolleri yeni eklenen skinin üzerinde yer alacak. Yeni skinin ismi ise “Birler ve Sıfırlar“.

Fortnite Matrix

Yeni eklenecek bu içeriklerin yanı sıra Matrix evrenindeki Sentinel canavarlarının model olarak kullanıldığı yeni bir planör de oyuna eklendi. Oyuncular bu planörleri Kış Festivali’nin dönüşüyle beraber tekrardan açılan Kış Festivali Kulübesi’nden edinebilirler.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Final Fantasy VI Pixel Remaster Çıkış Tarihi Duyuruldu - Rehber - Oyun Dijital

Final Fantasy VI Pixel Remaster Çıkış Tarihi Duyuruldu

Sonraki İçerik
Görsel 6: 2021 Steam Ödülleri Adayları Açıklandı - Rehber - Oyun Dijital

2021 Steam Ödülleri Adayları Açıklandı

Alakalı İçerikler
""