Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Far Cry 6 Üçüncü Şahıs Modu İle Geliyor

Avatar photo
Takip Et
Ubisoft tarafından yapılan açıklamaya göre, kullanıcılar Far Cry 6’da üçüncü şahıs modunu kullanabilecek.

Paylaşılan oynanış videosunda, bazı anlarda oyuncuların birinci şahıstan modundan, üçüncü şahıs moduna geçebildiği dikkat çekmişti. Bu özelliğin sadece ara sahnelere özel mi yoksa gerçek bir oyun özelliği mi olduğu kullanıcılar tarafından merak konusu olmuştu.

Far Cry 6’da üçüncü şahıs modu kullanılabilecek.

Far Cry 6’nın görüntü yönetmeni Navid Khavari yaptığı açıklamada, oyuna üçüncü şahıs seçeneğinin gelmesinin arkasında birkaç temel nokta olduğunu açıkladı. Oyuncuların, ana karakter olan Dani’yi mümkün olduğunca eksiksiz bir şekilde deneyimlemelerini sağlamak için bu seçeneği getirdiklerini vurgulayan Khavari, ekip olarak üçüncü şahıs modunu birçok kez denediklerini ve şaşırtıcı derecede iyi sonuçlar aldıklarını sözlerine ekledi.

Navid Khavari ayrıca bu karar ile oyuncu özelleştirme konusunda oyuncuların çok daha iyi bir hissiyata ve özgürlüğe sahip olacaklarını savunurken daha fazla hikayeye bağlı kalacaklarını savundu.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Knockout City 5 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Sonraki İçerik

Microsoft Yeni Bir Stüdyo Satın Almış Olabilir

Alakalı İçerikler
""