INTEL ESL Türkiye CSGO Şampiyonası Başlıyor

Avatar photo
Takip Et
INTEL ESL Türkiye CSGO Şampiyonası 2021 Yaz Sezonu elemeleri 28 Ağustos’da başlıyor.

INTEL ESL Türkiye CSGO Şampiyonası 2021 Yaz Sezonu elemeleri değişen yeni formatıyla birlikte ESL Türkiye internet sayfası üzerinden duyuruldu.

Turnuva’nın elemeleri 28 Ağustos tarihinde başlayacak.

Değişen yeni formatı ve ödülleriyle, şampiyon takım para ödülünün yanı sıra yanı sıra IEM Katowice Play-in daveti için ESL National Championship Global Playoff’larında mücadele etme şansı yakalayacak. Aynı turnuvayı ikinci olarak tamamlayan takım ise daha sonra duyurulacak ve yine bu yıl düzenlenecek Masters Tier bir turnuvaya davet hakkı kazanacak.

INTEL ESL Türkiye CSGO Şampiyonası’nın formatı 2021 Yaz Sezonuyla değişiyor!

INTEL ESL Türkiye Şampiyonası, herkese açık elemeler, grup aşaması ve playoff aşaması olmak üzere toplam 3 aşamadan oluşur. Grup aşamasında mücadele edecek 8 takımın 4’ü herkese açık elemelerden gelirken, diğer 4 takım bir önceki sezon en iyi performansı gösteren 4 takımdan oluşur. Yeni takımlar ve geçmiş sezonun en iyilerinin ilk turda karşı karşıya gelmeyeceği şekilde 2 ayrı gruba bölünen takımlar arasından en iyi 4 takım playoff aşaması olarak adlandırılan yarı final aşamasına katılmaya hak kazanır.

Görsel 2: INTEL ESL Türkiye CSGO Şampiyonası Başlıyor - Rehber - Oyun Dijital
Görsel ESL Gaming internet sitesinden alınmıştır.

Pilli Oyun olarak katılacak takımlara şimdiden başarılar diliyoruz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Xbox Gamescom 2021 Canlı Yayınını Duyurdu

Sonraki İçerik
Avatar photo

Sanal Dünyada Nasıl Hırsız Olurdun? The Great Heist

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Oyun dünyasındaki son haberler ve eğlenceli içerikler paylaştığımız Instagram sayfamızı hemen takip etmek için 'Takip Et' butonuna tıklayın!