Indieway Mart 2023 Başlıyor

Avatar photo
Takip Et
Görsel 4: Indieway Mart 2023 Başlıyor - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Geliştirici konferansları, bağımsız geliştiricilerin oyunlarını sergileyebilecekleri Indie alanları, iş toplantıları ve ağ geliştirme fırsatları ile Aralık ayında onuncusunu gerçekleştirdiğimiz Indieway’in bir sonraki etkinliği 17-18 Mart’ta.

Önceki Indieway etkinliklerinde, 110+ geliştirici ekibi, 130+ konuşmacıyı ve 4000+ sektör profesyonelini online ve offline olarak ağırladık. Etkinlik katılımcıları arasında sektörün önde gelen firmaları, oyun geliştiriciler, öğrenciler, öğretim üyeleri, sektör profesyonelleri, yatırımcılar, hizmet ve servis sağlayıcılar da bulunuyor. Gelen yüzlerce başvurudan, ekibimiz tarafından seçilen birbirinden yetenekli yerli ve yabancı bağımsız oyun geliştiricileri ücretsiz olarak profesyoneller ve yatırımcılar ile buluşturduk. Oyunlarını sergileyen ekipler, BUGLab TEMKER Kurucu Direktörü Güven Çatak, Influencer Can Sungur, Vardiya Kurucusu Meriç Eryürek, Fiber Games Kurucu Ortağı Sinan Akkol ve Arvis Games Kurucu Ortağı Tuna Pamir gibi sektörün önemli isimlerinden değerlendirmeler aldılar ve oyunlarını daha da üst seviyeye taşıdılar.

Siz de oyunlarınızı sergilemek ve jürilerimizden değerlendirme alarak oyununuzu üst seviyelere taşımak isterseniz bu linkten başvuru yapabilirsiniz.

BUGLAB TEKMER, İTÜ OTG, U.S. Department of State, İstinye Üniversitesi, Women in Games ve Women in Games Türkiye gibi partnerlerimizle beraber seçtiğimiz konuşmacılar sayesinde katılımcılar birçok eğitici konferansa katıldılar. Oyun sektörünün değerli isimlerinin yer aldığı bu konuşmacıların içerisinde Focus Entertainment İçerik Sorumlusu Yves Le Yaouanq, Hero Concept Kurucu Ortağı ve Yaratıcı Yönetmeni Serkan Özay, Cultic Games Kreatif Direktörü Can Oral, Unreal Engine Teknik Evangelist Joseph Azzam, SuperGears İş Geliştirme Sorumlusu Tansu Kendirli gibi isimler de yer alıyor.

Partnerlerimiz ile seçeceğimiz konuşmacılar, Indieway Mart’ta katılımcılarla buluşacak. Siz de etkinliğimizde konuşmacı olarak yer almak isterseniz bu linkten başvurunuzu yapabilirsiniz.

Detaylı bilgiler için indieway.biz web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Windows 7 ve Windows 8.1 Kullanıcıları Dikkat - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Windows 7 ve Windows 8.1 Kullanıcıları Dikkat

Sonraki İçerik
Görsel 6: Steam Oyunlarına Gelen Tüm Zamlar (Güncel) - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Steam Oyunlarına Gelen Tüm Zamlar (Güncel)

Alakalı İçerikler
Görsel 14: IndieWay Aralık Başlıyor - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

IndieWay Aralık Başlıyor

Bağımsız oyun geliştiricileri profesyoneller ve yatırımcılarla buluşturan online iş geliştirme ekosistemi Indieway’in yedincisi 17-18 Aralık’ta düzenlenecek.
Devamını Oku
""