Steelseries Sınırlı Üretim Ghost Koleksiyonunu Sunuyor

Avatar photo
Takip Et
Performans için üretilen sınırlı üretim Steelseries Ghost koleksiyonu oyunseverlere sunuldu.
Görsel 4: Steelseries Sınırlı Üretim Ghost Koleksiyonunu Sunuyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Dünyanın lider oyun ve espor çevre birimleri üreticilerinden SteelSeries, bugün ödüllü Aerox 3 Wireless mouse ve Apex 7 TenKeyLess (TKL) klavyenin yer aldığı sınırlı sayıda üretilen Ghost koleksiyonunu tanıttı.

Stil ve performans oyuncu savaş istasyonunu arkadaşların ve rakiplerin bile kıskanacağı hale getirecek mükemmel bir yol sunmak için bir araya getirildi. E-spor formlu klavye ve ultra hafif, yüksek performanslı fare, zahmetsizce hızlı bir oyun deneyimi sunarken, sınırlı üretim renk şeması ve rakipsiz RGB aydınlatması ölümcül bir kombinasyon oluşturuyor.

Sınırlı üretim Steelseries Ghost koleksiyonunda 2 ürün bulunuyor.

Görsel 5: Steelseries Sınırlı Üretim Ghost Koleksiyonunu Sunuyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Apex 7 TKL Ghost – Dünyanın en çok satan TKL klavyesinin üreticilerinden, sınırlı sayıda üretilen Apex 7 TKL Ghost Edition klavye, 50 milyon tuşa basma garantili mekanik anahtarlara sahip bir TenKeyLess formlu tasarımına sahiptir.  Yerleşik depolamaya sahip entegre OLED Akıllı Ekran, oyundan veya Discord’dan anında bildirim almak için bir komuta merkezi görevi görürken, benzersiz tuş başına RGB aydınlatması, ekipmanınızı 16,8 milyon parlak renkle aydınlatır. İki katmanlı yarı transparan tuş başlıkları, alüminyum alaşımlı kırılmaz çerçeve ve sınırlı üretim hayalet renk şeması Apex 7 TKL Ghost’u gerçek bir çarpıcı mekanik klavye haline getiriyor. Apex 7 TKL Ghost klavyenin Türkiye’de UK düzeni mevcut olacak.

Görsel 6: Steelseries Sınırlı Üretim Ghost Koleksiyonunu Sunuyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Aerox 3 Wireless Ghost – Aerox 3 Wireless Ghost fare oyuncuların tetikleyici rekabeti alt edebilecekleri en hızlı kaydırmalara uygun olarak tasarlandı. Milisaniyeler bile sayılıyorsa, hız önemlidir. Süper hafif mouse hareketleri için mükemmel şekilde optimize edilmiş ultra hafif 68 gram ağırlığında tasarımı, TrueMove Air sensörü ve ipeksi pürüzsüzlüğe sahip %100 Virgin Grade PTFE mouse tabanlığı ile Aerox 3 Wireless gelişmiş hafif kontrol ve hız için bir standart belirliyor. Hızlı şarj özelliğine sahip 200 saatlik pil ömrü stressiz çifte wireless sunarken suya dayanıklı AquaBarrier™ ise güvenliğini sağlıyor. USB-C kablosu ise kolay bağlantı ve satış sonrası özelleştirme imkânı sunuyor.

SteelSeries ürünleriyle ilgili daha ayrıntılı bilgilere resmi web sitesi üzerinden ulaşılabilirsiniz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 7: Farming Simulator 22’de Daha Detaylı Karakter Oluşturabileceksiniz - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Farming Simulator 22’de Daha Detaylı Karakter Oluşturabileceksiniz

Sonraki İçerik
Görsel 8: Europa Universalis 4 Epic Store'da Ücretsiz Oluyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Europa Universalis 4 Epic Store’da Ücretsiz Oluyor

Alakalı İçerikler
Görsel 16: IndieWay Aralık Başlıyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

IndieWay Aralık Başlıyor

Bağımsız oyun geliştiricileri profesyoneller ve yatırımcılarla buluşturan online iş geliştirme ekosistemi Indieway’in yedincisi 17-18 Aralık’ta düzenlenecek.
Devamını Oku