Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Horizon Forbidden West Fragmanıyla Yeni Bilgiler Geldi

Avatar photo
Takip Et
Yeni yayınlanan Horizon Forbidden West fragmanıyla oyun hakkında birçok şey netleşti.

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen Playstation etkinliği State of Play’de 19 dakikalık tanıtımı ile Horizon 2 Forbidden West hayranların dikkatini çekti. Yapımcıların röportajları ile daha fazla bilgi gelmeye devam ediyor. Guerrilla Games, birkaç röportajda oyunun PS4 ve PS5’te nasıl çalışacaklarına dair bilgiler paylaştı.

İlk röportaja göre Horizon 2, PS5’te performans moduna sahip olacak ve böylelikle sabit 60FPS‘te oynanabilecek. Oyunun büyük bir kısmının da PS4’te geliştirildiğinden ve sürekli test edildiğinden bahsettiler. PlayStation Studios patronu Herman Hulst oyunun PS4’e de geleceğini neredeyse onayladı. Oyunun yıl sonunda çıkması beklenirken, bunun kesin olmadığını da ekledi.

Horizon Forbidden West’nin oynanışında büyük değişiklikler bulunuyor.

Heyecanla beklenen oyunun yapımcıları yeni oyunda oldukça “dikeylik” olacağını söylediler. Tanıtımda da gördüğümüz üzere oyunda serbest tırmanma olacak ve belirli yerlere kanca atabileceğiz. Bir dağ ile karşılaştığımızda artık etrafından dolaşmak yerine onu tırmanarak aşabileceğimizden bahsettiler. Glider ile de aşağı inebileceğiz. Oyunda ayrıca yenilenmiş geniş bir yetenek ağacı olacak. Böylelikle oyuncular farklı tarzlara yönelebilecek. 3D Audio ile yeni DualSense’in tam desteklendiği de eklendi.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, Sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

E3 2021 Takvimi: Şimdiye Kadar Açıklanan Bütün Etkinlikler

Sonraki İçerik

Galakticos ve Anatolia Esports Güçlerini Birleştirdiğini Açıkladı

Alakalı İçerikler
""