Forza Horizon 5’te Araba Nasıl Alınır ve Satılır?

Avatar photo
Takip Et
Forza Horizon 5’te yeni araba nasıl alınır ve araba nasıl satılır sorusunu cevapladık.
Görsel 4: Forza Horizon 5'te Araba Nasıl Alınır ve Satılır? - Rehber - Oyun Dijital

Forza Horizon 5’in araç sıkıntısı yok. Gezegendeki hemen hemen her otomobil üreticisini seçin büyük ihtimalle onları Forza Horizon’un araç kütüphanesinde bulabileceksiniz. Bununla birlikte, çoğu zaman yeni bir arabaya sahip olmak için bunları satın almanız gerekir ve bu da yeterli CR’ye sahip olmanız gerekiyor. İşte arabaları nasıl satacağınız ve bunları Forza Horizon 5’te nasıl satın alacağınız sorularının cevapları.

Forza Horizon 5’te Nasıl Araba Alınır?

Yeni bir araba almak istiyorsanız, bunu yapmanın çok kolay bir yolu var. Bunun için, Horizon Karakol‘larından ya da evlerinizden birisine gitmeniz gerekiyor. “Al & Sat” menüsünden “Araç Gösterimi” sayfasına girerek, sıfır model aracınıza sahip olabilirsiniz.

Forza Horizon 5’te Nasıl Araba Satılır? (2. El Araç)

Kullanılmış araba satın almak veya satmak istiyorsanız, bunun için farklı bir yol izlemeniz gerekiyor. Bunun için hala “Al & Sat” menüsüne girmeniz gerekiyor ancak bu sefer Müzayede Evi‘ne girmeniz gerekiyor.

Bu ekranda dilediğiniz özelliklere sahip aracı satın almak için “Müzayedeleri Ara” menüsünü kullanmanız gerekiyor. Dilerseniz; “Müzayedeyi Başlat” üzerinden satmak istediğiniz aracın başlangıç ve hemen al fiyatını belirleyip satışa çıkartabilirsiniz.

Eğer, aracınızı satmak için müzayedeye koyarsanız ve kimse tarafından alınmazsa aracı olduğu gibi geri alabilirsiniz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi ve sorularınızı yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Forza Horizon 5 En İyi Ralli Arabaları - Rehber - Oyun Dijital

Forza Horizon 5 En İyi Ralli Arabaları

Sonraki İçerik
Görsel 6: Steam Deck 2 Ay Ertelendi - Rehber - Oyun Dijital

Steam Deck 2 Ay Ertelendi

Alakalı İçerikler
""