Fortnite Winterfest 2021: Spider-Man, Yeni Kostümler ve Silahlar

Takip Et
Fortnite Winterfest 2021 lansmanı ile Epic Games, yeni Spider-Man görünümleri de dahil olmak üzere oyuna bir sürü yeni içerik getiriyor.
Görsel 4: Fortnite Winterfest 2021: Spider-Man, Yeni Kostümler ve Silahlar - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Yeni bölümün başlamasıyla birlikte birçok yeni kozmetik öğe ve haritada değişiklik yapıldı. Bu güncelleme oyuncular için işleri uzun süre taze tutacak gibi görünse de Epic Games yavaşlamayı düşünmüyor. Yıl sonu için tam zamanında, Fortnite’a yeni bir etkinlik ekledi.

Epic Games, bir blog gönderisinde Fortnite Winterfest’in başladığını duyurdu. Anlaşılacağı gibi etkinlik, tatil içeriğiyle dolu bir kış temasına sahip. Etkinlik 16 Aralık Perşembe günü başladı ve 6 Ocak Perşembe’ye kadar devam edecek. Fortnite oyuncularının festivaller hakkında heyecanlanmasının birçok nedeni var gibi görünüyor.

Etkinliğin öne çıkan noktalarından biri, birkaç yeni Spider-Man görünümünün tanıtılması. Oyuncular, Item Shop’ta bulunan Spider-Man: No Way Home filminde yer alan Spider-Man kostümünü alabilirler. Bu kıyafetin öne çıkan özelliklerinden biri, çıkarılabilir bir maske içermesi, yani oyuncular Tom Holland’ın yüzünün yeniden yaratılmış halini görebilirler. Bu maske, yerleşik bir ifade kullanılarak takılabilir ve çıkarılabilir. Hayranlar ayrıca No Way Home’daki MJ görünümünü de satın alabilirler. Buna ek olarak, Marvel kahramanının yer aldığı birkaç kıyafetin daha kış etkinliği sırasında Item Shop’a gelmesi planlanıyor.

Spider-Man, Fortnite Winterfest 2021’e gelen tek yeni kozmetik değil.

Bu Spider-Man kıyafetleri, Winterfest 2021’e gelen tek yeni kozmetik değil. Etkinlik sırasında oyuncular Item Shop’tan Blizzbelle alabilirler. Ayrıca, Winterfest Lodge aracılığıyla birkaç yeni görünüm hediye olarak geliyor. Bu yeni kıyafetler arasında Krisabelle ve Polar Peely yer alıyor. Kıyafet, topluluktan ilham alan karakter Isabelle’e dayanıyor. Oyuncular 6 hediyeyi açtıktan sonra Krisabelle’in kilidini açabilir ve Polar Peely’ı,  çözüldükten sonra kullanılabilir. Ayrıca, oyuncular belirli sayıda Winterfest Quest’i tamamlayarak Snowmando Board Glider ve Frosty Back Bling’in kilidini açabilirler.

Bunlar, Fortnite Winterfest güncellemesinde bulunan sayısız yeni içeriğin öne çıkan özelliklerinden sadece birkaçı. Bu yeni kozmetiklere ek olarak, etkinliğin oynanışında bir dizi değişiklik yapıldı. Bu değişikliklerden bazıları, Chiller ve Snowball fırlatıcı gibikar temalı silahlar. Ayrıca oyuncular, düşmanlardan saklanmak için bir kez daha Sneaky Snowman kılığına girebilir. Ayrıca, Sgt. Winter, 2 Kırmızı Burunlu Korucu eşliğinde haritada dolaşıyor. Oyuncular NPC’den hediyeler alabilirler ancak Sgt. Winter ve Korucuları kışkırtılırsa saldıracaklardır.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Dying Light 2 Sistem Gereksinimleri - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Dying Light 2 Sistem Gereksinimleri

Sonraki İçerik
Görsel 6: Neon Abyss Sistem Gereksinimleri - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Neon Abyss Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.