GTA Trilogy PC Sahiplerine Ücretsiz Oyun Müjdesi

Avatar photo
Takip Et
Rockstar ekibi, Grand Theft Auto The Trilogy oyununa gelen olumsuz tepkilere karşı bazı ücretsiz oyunlar verme kararı aldı.
Görsel 4: GTA Trilogy PC Sahiplerine Ücretsiz Oyun Müjdesi - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Rockstar Games, Grand Theft Auto The Trilogy – The Definitive Edition sahiplerine, gelen olumsuz geri bildirimler ve yorumlar neticesinde ücretsiz bir oyun hediye etme kararı aldı.

Bugünden itibaren, oyunun PC versiyonunu Rockstar Games istemcisi üzerinden alanlar aşağıda listelenen oyunlardan birine sahip olabilir.

Grand Theft Auto The Trilogy Sahiplerinin Alabileceği Oyunlar

  • Grand Theft Auto V: Premium Edition
  • Grand Theft Auto IV: Complete Edition
  • Max Payne 3
  • LA Noire
  • Bully: Scholarship Edition

Yukarıdaki oyunları istemeyen oyuncular ise Great White Shark Card veya Red Dead Online’da oyun içi harcanabilecek 55 Gold alabilir. Teklif Türkiye için 6 Ocak 2022 20:00’a kadar devam ediyor.

PC oyuncularının yaşadığı teknik sıkıntılar üzerine, Rockstar oyunların klasik versiyonlarını herhangi bir ücret almadan PC oyuncularına vereceğini daha önceden duyurmuştu.

Geçtiğimiz ay, keşfedilen gizli oyun dosyaları ve geliştiricilerin önemli notlarının da bulunduğu bazı içeriklerin ortaya çıkması üzerine Rockstar Games Launcher geri çekilmişti ve tespit edilen teknik sorunların en kısa sürede çözüleceğine dair söz verilmişti.

Bazıları ise başlatıcıyı geri çekmenin teknik hatalarla ilgili olmadığını ve yapılan sızıntıların daha fazla yayılmasını engellemek adına bir önlem olarak yapıldığını düşünüyor.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Second Extinction Sistem Gereksinimleri - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Second Extinction Sistem Gereksinimleri

Sonraki İçerik
Görsel 6: The Sims 4 2021 Özeti Paylaşıldı - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

The Sims 4 2021 Özeti Paylaşıldı

Alakalı İçerikler
""