Overwatch 2 Beta Çıkış Tarihi Doğrulandı

Avatar photo
Takip Et
Blizzard, Overwatch 2 beta çıkış tarihini yaptığı yayınla duyurdu.
Görsel 4: Overwatch 2 Beta Çıkış Tarihi Doğrulandı - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Blizzard, yakın zamanda çıkış yapacak FPS oyunu Overwatch 2 betaya yönelik bir yayın gerçekleştirdi ve Overwatch 2 beta çıkış tarihini açıkladı. Beta katılımcılarının ilk bölümü, Nisan ayının sonuna kadar oyunu deneyimleyebilecek ve zamanla daha fazla oyuncu davet edilecek.

Overwatch 2 Beta Çıkış Tarihi

Overwatch 2 beta çıkış tarihi 26 Nisan 2022 olarak açıklandı. Kapalı betaya resmi site üzerinden form doldurarak katılabilirsiniz ancak katılmak için Overwatch 1’e sahip olmanız gerekiyor. İlk kapalı beta testi yalnızca PC’de mevcut olacak, ancak geliştiriciler yayımlamış oldukları SSS’de gelecekteki betaların konsol oyuncularını da içereceğini belirtiyor. Şunu da belirtmemizde fayda var; kapalı beta sürecindeki ilerlemeniz tam oyuna aktarılmayacak.

Blizzard tarafından yapılan açıklamaya göre erken beta testi katılımcıları; Battle.net bölgeniz, kaydolduğunuz zaman ve bilgisayar donanımınız dahil çeşitli faktörlere göre seçilecek. Overwatch 2 beta sistem gereksinimleri daha önceden açıklanmıştı, bu yüzden testlere katılmak isterseniz bir kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Steam Ukraynalılara Ödeme Yapmayacağını Duyurdu - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Steam Ukraynalılara Ödeme Yapmayacağını Duyurdu

Sonraki İçerik
Görsel 6: Ghostwire Tokyo Sistem Gereksinimleri - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Ghostwire Tokyo Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler
""