Evil Dead The Game Şubat 2022 Tarihine Ertelendi

Takip Et
Yayıncı Saber Interactive ve geliştirici Boss Team oyunları, yaklaşmakta olan Evil Dead The Game için Şubat 2022’ye ertelendiğini duyurdu.

Oyunun resmi Twitter hesabı, hayranlarına haberi duyurdu. “Hey harika oyuncular, ekibe cila için biraz daha zaman vermek ve bunun hepinizin beklediği nihai Evil Dead deneyimi olmasını sağlamak için yeni bir çıkış tarihi hedefliyoruz!” Stüdyo ayrıca, “Bu ek süre aynı zamanda co-op arkadaşlarınız olmadan oyunun keyfini çıkarmanıza izin verecek tek oyunculu bir seçeneği uygulamamıza da izin veriyor” diyerek devam etti.

Evil Dead The Game, co-op nişancı oyunu ilk olarak Aralık ayındaki Game Awards sırasında duyurulmuştu ve başlangıçta asimetrik çok oyunculu bir nişancı olarak konumlanmıştı. Bruce Campbell tarafından oynanan ve seslendirilen Ash Williams da dahil olmak üzere Evil Dead film serisindeki çeşitli karakterler arasından seçim yapabileceksiniz.

Diğer karakterler arasında son Ash vs Evil Dead televizyon dizisinden Kelly Maxwell ve Pablo Simon Bolivar, aktörler Dana DeLorenzo ve Ray Santiago da oyuna seslerini ve görünümlerini veriyorlar.

Gecikmesinin ardından Evil Dead The Game’in Şubat 2022’de Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch ve PC versiyonlarının piyasaya sürülmesi planlanıyor.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

ESA Open Fire All Stars’ın Yeni Tarihi Duyuruldu

Sonraki İçerik

Dirt 5 Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler
""