Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

ESA Open Fire All Stars’ın Yeni Tarihi Duyuruldu

Avatar photo
Takip Et
Geçtiğimiz günlerde ertelendiği duyurulan ESA Open Fire All Stars’ın düzenleneceği yeni tarih duyuruldu.

ESA Open Fire All Stars’ya katılım sağlayacak takımların oyuncularına koyulan COVID-19 teşhisleri veya semptomlarından dolayı turnuvanın organizatörü ESA Esports, twitter hesabından yaptığı açıklamayla turnuvanın ertelendiğini duyurmuştu fakat hangi tarihe elendiğini ilerleyen süreçte duyuracaklarını söylemişlerdi.

Bugün yapılan açıklamayla ESA Open Fire All Stars’ın maçlarının 24-25-26-27-30-31 Ağustos günlerinde yapılacağını ve büyük finalin 3 Eylül’de LAN olarak ESA Espor Arena’da düzenleneceği kesinleşmiş oldu. Ayrıca organizatör ESA Esports turnuva formatının ikili eleme olarak değiştiğini açıkladı.

ESA Open Fire All Stars’ya katılacak takımların aynı olup olmayacağı hala bir soru işareti.

Supermassive Blaze sağlık sebebiyle turnuvadan çekilmiş, yerineyse OtherSide Esports’un katıldığı söylenmişti fakat turnuva ileriki bir tarihe ertelendiği için katılacak takımlarda artış ya da bir değişik olup olmayacağı hala bir merak konusu olarak devam ediyor.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

BBL Gais ile Yollarını Ayırdığını Duyurdu

Sonraki İçerik

Evil Dead The Game Şubat 2022 Tarihine Ertelendi

Alakalı İçerikler
""