The Division Heartland Oynanışı Sızdırıldı

Avatar photo
Takip Et
The Division Heartland kapalı beta testinden oynanış görüntüleri sızdırıldı.

Hafta sonu, The Division Heartland kapalı beta testine davet edilen bazı oyuncular internete oynanış görüntülerini sızdırdı. Teste davet edilen tüm katılımcılar normal şartlarda gizlilik sözleşmesi imzalamış olmalıdır, ancak yapılan sızıntılar Ubisoft tarafından açıkça umursanmıyor.

Sızdırılan The Division Heartland bir bir oynanış videoları kaldırılıyor.

Oyuncuların oyun içerisinden görüntü paylaşmalarına izin verilmediğinden dolayı, tüm videolarda Ubisoft’un videoyu sızdıran kişiyi tespit etmesi için benzersiz bir kod içeren filigran bulunuyor. Sızıntıların çoğu orjinal paylaşımı internet ortamından kaldırıldı, Ubisoft diğer görüntüleri kaldırmaya devam ediyor.

Videolar artık internette zor bulunsa da, görüntüler ne yazık ki çok düşük çözünürlüktelerdi. Bunun ötesinde, sızıntıların arkasındaki oyuncular Heartland’ı çok heyecan verici göstermiyor.

Sızıntı videosunda, 20 dakikalık oynanış bulunuyor ancak, sürenin çoğu ayarlar ve emoteları gösterek geçiyor. Ancak, bize ne bekleyeceğimiz konusunda oldukça iyi bir fikir verdi.

Heartland’ın oynanışı çoğunlukla The Division oyunlarının mekaniğine dayanıyor ve hayatta kalmaya daha fazla önem veren birkaç ince ayar var. Hareket etmek biraz daha hızlı olacak gibi gözüküyor. Öğretici, oyuncuya oyunun gerçekleştiği kasaba olan Silver Lake’te hayatta kalmak için gerekli olduğundan sağlıklı bir filtre stoğu tutmasını tavsiye ediyor. Bunun dışında, The Division’un toplama ve atış mekaniğinin çoğu aynı devam ediyor.

https://twitter.com/SkyLeax/status/1393581622998470657

Twitter kullanıcısı Skyleaks’ten ayrı bir sızıntı, önde gelen oyun tasarımcısı Taylor Epperly’nin tanıtım videosunu gösteriyor. Brifingde Epperly, Heartland’ın iki ana modu olduğunu ortaya koydu: Sefer böylesi, tamamen pve co-op modu ve Storm adlı 45 oyunculu PvEvP modu.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Yeni Xbox Güncellemesi Yayınlandı

Sonraki İçerik

Xbox Game Pass’e 15 Yeni Oyun Geliyor

Alakalı İçerikler
""