Crysis Remastered Trilogy Geliyor

Takip Et
Crysis serisi, daha iyi grafikler ile Crysis Remastered Trilogy olarak Ekim ayında satışa sunulacak.
Görsel 4: Crysis Remastered Trilogy Geliyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Hepimizin zamanında severek oynadığı Crysis serisinin yeniden düzenlenmiş hali Crysis Remastered Trilogy olarak geliyor. Çıktığı zamana göre iyi görüntü sunan Crysis serisi, Crysis Remastered Trilogy’deki  görsel yenileme sayesinde bize daha iyi bir deneyim sunacak. Geçtiğimiz dönemde Mafia oyunun yeniden düzenlenmesi, oyunu sadece görüntü olarak geliştirmiş olsa bile, etkisi büyük olmuştu.

Crysis Remastered Trilogy’nin ilk gün siparişlerinde, geliştirme ekibinin üyeleri tarafından numaralandırılan ve imzalanan sanat kartları olacak.

Crysis Remastered Trilogy, Xbox ve PlayStation platformları için fiziksel bir sürüm de alacak. Nintendo Switch, Crysis 1, 2 ve 3 Remastered için özel bir bonus sanat kartı ile ayrı bir perakende sürümü alacak. Ek olarak, her format için birinci gün siparişlerine rastgele eklenen yirmi sanat kartı, geliştirme ekibinin üyeleri tarafından numaralandırılacak ve imzalanacak.

Crysis Remastered Trilogy, yeni nesil konsollar için optimize edildi ve geliştirildi; bu da Crysis oyunlarının eskisinden daha akıcı ve daha iyi oynandığı anlamına geliyor.

Orijinal oyunlar ortalama 720p çözünürlükte ve 30 FPS’ye kadar oynandı. Xbox Series X ve PlayStation 5 için yeniden düzenlenen oyunlar, Dinamik Çözünürlük ile elde edilen 60 FPS’de 1080p ile 4K arasında oynanabilecek. Performans artışlarına ek olarak, üçlemede iyileştirilmiş aydınlatma ve görsel olarak geliştirilmiş karakterler, silahlar ve ortamlar ile yüksek çözünürlüklü dokular bulunacak.

Lansman öncesinde Crytek, Xbox 360’taki orijinal oyunlara kıyasla Xbox Series X’teki yeniden düzenleme arasındaki farkı gösteren karşılaştırma videoları ve yakında bir PC sürümüyle birlikte PlayStation 3 ve PlayStation 5 karşılaştırma fragmanı yayınladı.

Crysis Remastered Trilogy’ye PC, Xbox, PlayStation ve Nintendo Switch platformları için 15 Ekim çıkış tarihi verildi. Aynı tarihte, Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered’ı ayrı ayrı satın almayı tercih edebilirsiniz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Lost Ark Önümüzdeki Seneye Ertelendi - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Lost Ark Önümüzdeki Seneye Ertelendi

Sonraki İçerik
Görsel 6: VALORANT HWID Ban Artık Bypass Edilemeyecek - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

VALORANT HWID Ban Artık Bypass Edilemeyecek

Alakalı İçerikler