Call of Duty Warzone Yeni Güncelleme Detayları Açıklandı

Takip Et
Activision, Call of Duty Warzone’un iyileştirme ve düzeltme içeren çok sayıda büyük güncelleme alacağını doğruladı.
Görsel 4: Call of Duty Warzone Yeni Güncelleme Detayları Açıklandı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Call of Duty Warzone, bazı ciddi sorunlarıyla insanların canını sıkıyor. Raven Software’deki bazı geliştiriciler de Caldera haritasında hatalar yaptığını kabul etti. Activision, bu sorunların farkında olduğunu ve Call of Duty Warzone oyuncularının oyunla ilgili yaşadığı sorunları çözeceğine söz verdi. Call of Duty’nin resmi Twitter hesabından da “Tamamen yeni bir savaş 3 gün sonra başlıyor.” gönderisi paylaşıldı.

Call of Duty Warzone’a dereceli karşılaşmalar geliyor.

Activision, içerik konusunda eksiklik bulunan Caldera haritasına yeni içerikler ekleyeceğini belirtmişti. Caldera Sezon 2 güncellemesi ile; zırhlı kamyon, bombardıman uçağı, Kimya Fabrikası adlı yeni bir bölge, Nebula V mermileri ve yeniden konuşlandırma balonları gibi yeni araç ve içerikler eklenecek. Ayrıca ilk günden beri talep edilen dereceli karşılaşma modu da Call of Duty Warzone’a geliyor.

Activision, Call of Duty Warzone’a eklenecek yeni içeriklerin yanı sıra gelecek bazı önemli iyileştirmeleri de duyurdu. Güncellemenin; araçların yol tutuşu, paraşütlerin daha alçakta açılabilmesi hem araçlar hem de oyuncular için çarpışma düzeltmeleri gibi oyunun araç ve hareket elementlerinde iyileştirmeler içerdiği söyleniyor.

Ayrıca iyileştirme ve düzeltmeler bununla sınırlı değil, nişan alındığında gaz maskesi animasyonu kesintiye uğramayacak ve oyuncular zırh plakaları yerleştirdiğinde artık hasarlı olanları doldurmadan önce tam bir zırh plakasını yeniden dolduracak. Güncellemede düzeltileceği söylenen teknik sorunlar arasında performans sorunları, görünmez kostümler, satın alma istasyonu donmaları ve bozuk grafikler de yer alıyor.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Windbound Sistem Gereksinimleri - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Windbound Sistem Gereksinimleri

Sonraki İçerik
Görsel 6: Lost Ark Hızlı Seviye Atlama Rehberi - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Lost Ark Hızlı Seviye Atlama Rehberi

Alakalı İçerikler
""