Company of Heroes 3 Geliştirici Günlüklerinin İlk Videosu Yayınlandı

Takip Et
Relic Entertainment, oyunun geliştirme süreci boyunca çeşitli Company of Heroes 3 geliştirici günlüklerini yayınlayacak ve serinin ilki videosu yayınlandı.
Görsel 4: Company of Heroes 3 Geliştirici Günlüklerinin İlk Videosu Yayınlandı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Videoda, Relic’in geliştirme süreci ve stüdyonun Topluluk Konseyi’ni nasıl kurduğu hakkında derinlemesine bir bakış açısı elde ediyorsunuz. Ayrıca, oyunun geliştirilmesi boyunca Relic ile yakın bir şekilde çalışan geliştiriciler ve topluluk üyelerinden de görüşler duyacaksınız. Topluluk üyeleri, duyurulmadan çok önce oyun hakkında anlamlı geri bildirim sağlamaya yardımcı olmuş. Oyunun geliştirilme sürecinin daha en başında 10 kişi ile geri bildirim alınmaya başlanmasından, oyuncu deneyimine verilen önemi görüyoruz.

Videoda ayrıca bazı yeni oynanış görüntüleri, konsept çizimleri ve geliştirme aşamasındaki varlıklar da yer alıyor.

Company of Heroes 3, 2022’de PC’de piyasaya sürülecek.

Ancak bunu yapmadan önce Relic Entertainment, CoH-Development platformu aracılığıyla oyuncularından haber almak istiyor.

CoH-Development topluluğu, oyunun ilk kez Temmuz 2021’de duyurulmasından bu yana önemli ölçüde büyüdü ve oyunun geleceğini şekillendirmek olmak için 200.000 oyuncu kaydoldu. Katılmakla ilgileniyorsanız, yine de Games2Gether tarafından desteklenen CoH-Development’a kaydolabilirsiniz. İlgili link için buraya tıklayabilirsiniz.

Company of Heroes 3, İtalyan dağ geçitleri, Kuzey Afrika çölleri ve kıyı bölgeleri gibi çeşitli konumlar bulabileceğiniz Akdeniz’de yepyeni bir savaş alanında geçecek.

Oynanış, bugüne kadarki en derin taktik deneyimi verebilmesi için yeni özelliklerle geliştirildi. Müttefiklerin anakara İtalya’yı Mihver kuvvetlerinden geri almak için harekatına liderlik ederken kara, hava ve deniz kuvvetlerine komuta etmenize ve tedarik hatları oluşturmanıza olanak tanıyan dinamik haritaya sahip. Dinamik harita, oyunun tekrar tekrar oynanabilir olmasını sağlayacaktır ki, videoda bu konu üzerinde de epeyce durulmuş.

Tek oyunculu modlarda Tam Taktik Duraklatma, size ilerleme hızı konusunda bir seçenek sunarak aksiyonu dondurmanıza olanak tanıyacak. Ayrıca, tüm eylemleri aynı anda koordine edebilecek ve her hareketi ayrıntılı olarak düşünebileceksiniz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Europa Universalis 4 Epic Store'da Ücretsiz Oluyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Europa Universalis 4 Epic Store’da Ücretsiz Oluyor

Sonraki İçerik
Görsel 6: Arcane Fragmanı Yayınlandı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Arcane Fragmanı Yayınlandı

Alakalı İçerikler