Europa Universalis 4 Epic Store’da Ücretsiz Oluyor

Takip Et
Ünlü strateji oyunu Europa Universalis 4, önümüzdeki hafta Epic Games Store’da ücretsiz oluyor.
Görsel 4: Europa Universalis 4 Epic Store'da Ücretsiz Oluyor - Rehber - Oyun Dijital

Strateji oyunları, almak için her zaman çok riskli gelmişlerdir bana. Oyunun derinliğini sevecek miyim? Ya da bu kısa sürmeyen oyunlar için zamanım olacak mı? Benzer duyguları taşıyan herkes için iyi haber şu ki, bir kuruş bile kaybetmeden büyük bir strateji oyununa sahip olacaksınız. Europa Universalis 4, Epic Games Store’da ücretsiz oluyor.

Tabii ki Steam’de görebileceğiniz onlarca genişleme ve içerik paketi değil,sadece temel oyun bedava veriliyor. Ancak Europa Universalis 4’ü beğenirseniz bu paketleri alabilirsiniz. Tabii eğer hepsi Epic Games Store’a gelirse.

Bu haftanın bedava oyunu ise The Escapists, bir bağımsız hapishaneden kaçış simülatörü. Epic hala kullanıcı derecelendirmelerini desteklemiyor ancak Steam’de 13.000’den fazla kullanıcı incelemesinde “çok iyi” bir genel sıralamaya sahip.

Bu, The Escapists’in Epic Store’daki ilk ücretsiz haftası değil, 2019 ve 2020’de ücretsizdi. Ama o zamanlar kaçırdıysanız, işte size bir şans daha.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Steelseries Sınırlı Üretim Ghost Koleksiyonunu Sunuyor - Rehber - Oyun Dijital
Avatar photo

Steelseries Sınırlı Üretim Ghost Koleksiyonunu Sunuyor

Sonraki İçerik
Görsel 6: Company of Heroes 3 Geliştirici Günlüklerinin İlk Videosu Yayınlandı - Rehber - Oyun Dijital

Company of Heroes 3 Geliştirici Günlüklerinin İlk Videosu Yayınlandı

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Oyun dünyasındaki son haberler ve eğlenceli içerikler paylaştığımız Instagram sayfamızı hemen takip etmek için 'Takip Et' butonuna tıklayın!