Arcane Fragmanı Yayınlandı

Takip Et
Riot Games’in Netflix ile ortak projesi Arcane’in resmi fragmanı yayınlandı.
Görsel 4: Arcane Fragmanı Yayınlandı - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

League of Legends, sadece rekabetçi bir oyun olmasını ötesinde kendisine ait hikayeleri olan bir oyun. Oyunun ilk çıktığı zamandan itibaren oluşturduğu evreni, bu evrenin içinde karakterlerin kendi arasındaki husumet ve bağları,  oyuncular için ilgi çekici bir unsurdu. Her gelen yeni etkinlikle de bu hikaye derinleşti. Bu kadar büyük bir hikaye yazılmış ve evren oluşturulmuşken de, bir dizi için beklentiler hayli artmıştı. Geçtiğimiz dönemlerde duyurulan ve League of Legends oyuncularının ilgisini toplayan Arcane, sonunda fragmanı ile karşımızda.

Animasyon dizisi ilk olarak 2019’da oyunun onuncu yıl dönümü kutlamalarının bir parçası olarak duyurulmuştu ve Zaun’un kötü sokaklarında büyürken Vi ve Jinx kız kardeşlerin kökenlerini anlatacağı söylenmişti.  

Arcane’in başlangıç tarihi 6 Kasım.

Arada sırada birkaç klip ve ayrıntı vardı ama şimdi Riot sonunda hayranların gerçekten bilmek istediği şeyi duyurdu; çıkış tarihi. Her zamanki Netflix dizilerinin aksine Arcane, her biri üç bölümden oluşan üç perdeye bölünecek ve ilk perde, 6 Kasım’da başlayacak. Arcane 2. perde 13 Kasım’da, 3. perde 20 Kasım’da çıkacak.

Arcane’de yer alacak seslendirme kadrosunu duyuruldu.

  • Vi – Hailee Steinfeld
  • Caitlyn – Katie Leung
  • Jayce-Kevin Alejandro
  • Silco – Jason Spisak
  • Jinx – Ella Purnell
  • Mel – Toks Olagundoye
  • Vander-JB Blanc
  • Viktor-Harry Lloyd

Riot Games CEO’su Nicolo Laurent, Arcane’in “Riot için bir sonraki bölümün başlangıcı” olacağına söz veriyor, bu nedenle gelecekte bunun gibi daha fazla proje bekleyebiliriz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Company of Heroes 3 Geliştirici Günlüklerinin İlk Videosu Yayınlandı - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Company of Heroes 3 Geliştirici Günlüklerinin İlk Videosu Yayınlandı

Sonraki İçerik
Görsel 6: Hot Wheels Unleashed Satışa Çıktı - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Hot Wheels Unleashed Satışa Çıktı

Alakalı İçerikler
""