Company of Heroes 3 Duyuruldu

Takip Et
Relic Entertainment, yaptığı yayınla Company of Heroes 3’ü duyurdu.

Relic Entertainment, dün Twitch kanalları üzerinden bir geri sayım başlatmışlardı. İtalya haritası ve dönemin haber konuşmalarının olduğu yayına kimileri yeni bir Company of  Heroes duyurusu olarak, kimi de yeni bir DLC olarak bakıyordu. Ve sonunda Company of Heroes 3 duyurusu olduğu anlaşıldı.  Yayında, 2022’de yapılacak PC lansmanı ile 2. Dünya Savaşı Gerçek Zamanlı Strateji  serisinin geri döndüğünü duyurdu.

Serideki bu yeni giriş, Müttefiklerin, İtalya’yı yerleşik Mihver kuvvetlerinden geri almasıyla Akdeniz’deki mücadeleye odaklanacak. İtalyan dağ geçitlerinde, Kuzey Afrika çöllerinde ve kıyı manzaralarında destansı bir savaş seferi olacak. Oyuncuların kara, hava ve deniz kuvvetlerine komuta edebilecekleri ve tüm hikaye boyunca sonuçları olan uzun vadeli seçimler yapabilecekleri bir Dinamik Harekat Haritası olacak.

Oyunun tek oyunculu modu, oyuncuların eylemi dondurmasına ve aynı anda birkaç hamleyi sıraya koymasına olanak tanıyan yeni Tam Taktik Duraklatma özelliğini de kullanacak. Emirler ayarlandıktan sonra oyuna devam edebilir ve emirlerinin gerçek zamanlı olarak oynanmasını izleyebilirler.

Company of Heroes 3, 3 Ağustos’a kadar Geliştirme Programı kapsamında deneyimlenebilir.

Oyuna erken bir bakış atmak isteyenler, özel bir Company of Heroes Geliştirme programına bile katılabilirler. Oyunun resmi web sitesine kaydolarak ve Steam hesaplarını bağlayarak, şu andan itibaren 3 Ağustos 03:00 BST’ye kadar oynanabilecek olan Company of Heroes 3’ün Alfa Öncesi Önizlemesi’ne erişebilecekler.

Serideki son tam oyun, elbette 2013’te boyunca piyasaya sürülen Company of Heroes 2’ydi. Ve üstünden geçen onca seneden sonra yeni bir şeyler bekliyorduk.

Buraya tıklayarak oyun fragmanına da göz atabilirsiniz. Company of Heroes 3, 2022’de Steam üzerinden PC’de yayınlanacak.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

NBA 2K22 Kapak Oyuncusu Açıklandı

Sonraki İçerik

Galorants ve Gen.G Ortaklık Kuruyor

Alakalı İçerikler