Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Call of Duty Cold War Multiplayer Bir Hafta Boyunca Ücretsiz

Avatar photo
Takip Et
Call of Duty: Cold War’ın çok oyunculu modunu 1 hafta boyunca ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Ücretsiz bir Soğuk Savaş deneyimi için hazır olun.
Görsel 4: Call of Duty Cold War Multiplayer Bir Hafta Boyunca Ücretsiz - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Hâlâ, Call of Duty Cold War satın almadıysanız, sezon 2’nin gelişini kutlamak için oyunun yayımcısı Activision, multiplayer ve outbrake modlarını bir hafta ücretsiz oynamanıza olanak sağlıyor.

Oyunun multiplayer ve outbrake modlarını, 25 Şubat TSİ 21.00’dan 4 Mart TSİ 21.00’a kadar ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Sezon 2’nin lansmanı ve ücretsiz erişim haftası, Apocalypse haritasındaki farklı oyun modlarının bir karşımını içeren Apocalypse 7/24 oynatma listesi ile birlikte geliyor.

Hayranların en sevdiği FPS oyunu da Soğuk Savaş atmosferine ilk defa girenlere ücretsiz olarak tüm oyunculara önceden belirlenmiş 20 silah seti verilecek. Gunfight Blueprints ve Face Off gibi ücretsiz olarak kullanılabilen gibi başka çok oyunculu mod da bulunyor.

Call of Duty: Cold War Multiplayer Bir Hafta Boyunca Ücretsiz

Oyunun ücretsiz olduğu süre boyunca Call of Duty Cold War oynarken 2 kat daha fazla XP kazanacaksınız.

Ayrıca, 25 Şubat TSİ 21.00’dan 4 Mart TSİ 21.00’a kadar oyunu hem ücretli hem de ücretsiz oynayan kişiler 2 kat XP ve 2 kat Silah XP’si kazanacak. Yapılan kampanya oyuna başlayan kişilerin oyunu satın alması üzerine tasarlanmış gibi gözüküyor.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, Sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Valheim için Birinci Şahıs Modu Çıktı ve İyi Çalışıyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Valheim için Birinci Şahıs Modu Çıktı ve İyi Çalışıyor

Sonraki İçerik
Nioh 2 ve Bannerlord'a DLSS Desteği Geldi

Nioh 2 ve Bannerlord’a DLSS Desteği Geldi

Alakalı İçerikler
""