Bayonetta 3 Hâlâ Geliştirme Aşamasında

Takip Et
Bayonetta 3 tanıtım videosunun gösterildiği 2017’den beri halen geliştirme aşamasında.

Oyuncular tarafından oldukça sevilen Hack & Slash oyun serisi Bayonetta’nın üçüncü oyunu, Nintendo’dan Bill Trinen ve Nate Bihldorff’un yaptığı röportajda yine gündeme geldi. Röportajda Bayonetta 3’ün iptal edilmediğini ve ilerlemenin iyi olduğu söylendi. Ancak başka herhangi bir bilgi verilmedi.

Bayonetta 3 için endişelerinizi pencereden dışarı atın.

Bu sene Ocak ayında Hideki Kamiya yaptığı röportajda da “Bayonetta 3 gibi yeni şeyler üzerinde çalışıyoruz, çok fazla bir şey söyleyemem ama umarım yıl içinde bir güncelleme yapabiliriz.” demişti. Konuşmasının devamında ise oyun severler için endişelenmemelerini söylemişti.

Ancak tanıtım videosunun üzerinden 1,290 gün geçen oyun için endişeler haklı olarak devam ediyor. Çünkü oyunun geliştiricileri hâlâ elle tutulur bir ilerlemeden bahsetmiş değiller. Nintendo Switch için özel olacak oyunla ilgili gelişmeler oldukça size ileteceğiz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Metroid Dread Hakkında Bildiğimiz 10 Şey

Sonraki İçerik

Monster WASD 30 Haziran’da

Alakalı İçerikler
""