Monster WASD 30 Haziran’da

Avatar photo
Takip Et
Monster Notebook online bir etkinlikle geliyor: Monster WASD

Ülkemizde önemli yer edinmiş olan Monster Notebook markası, bir etkinlik ile 30 Haziran tarihinde karşımıza çıkacak. Fakat bu etkinlik ne yazık ki pandemi ve insan sağlığından dolayı online olacak. Yıllardır oyuncu ve iş dünyasının ihtiyaçlarını karşılayan, bu deneyimi yaşayan Monster Notebook, bu deneyimlerin dünyaya sunmak istiyor.

Monster WASD etkinliğinde, sürpriz konuklar yer alacak. Ayrıca bu etkinlikte markanın dünya pazarındaki projeleri ve yeni çıkacak olan aksesuarları görebileceksiniz. Bu etkinliği bir nevi tanıtım etkinliği olarak adlandırabiliriz.

WASD Nedir?

Bu kısaltmayı oyuncular yönlendirme tuşları olarak bilir. Ancak Winning Attidude Serious Dedication olarak açılımı olan Monster Notebook’u anlatan bir slogandır. Etkinlik bu sloganın çerçevesinde düzenlenecektir.

Monster WASD Etkinliği Nereden Yayımlanacak?

Etkinlik 30 Haziran tarihinde saat 20.00’da düzenlenecek. Etkinlik online olacağı için Monster Notebook, etkinliği YouTube ve Twitch kanallarından canlı olarak izleyicilerine yayımlayacak.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Bayonetta 3 Hâlâ Geliştirme Aşamasında

Sonraki İçerik

Genshin Impact 1.7 – Inazuma Fox Sızdırıldı

Alakalı İçerikler
""