Baldurs Gate 3 Sürpriz Tur Nasıl Tetiklenir?

Takip Et
Baldurs Gate 3 sürpriz tur rehberinde, sürpriz turun ne olduğu ve nasıl tetiklendiğini anlattık.
Görsel 4: Baldurs Gate 3 Sürpriz Tur Nasıl Tetiklenir? - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Baldur’s Gate 3, zorlu rakiplere karşı savaşı kolayca kazanmanızı sağlayan birkaç yararlı özelliğe sahip. Bunlardan biri, tetiklendiğinde ilk tur boyunca mümkün olduğunca fazla hasar vermenizi sağlayan sürpriz tur özelliği.

Baldurs Gate 3 sürpriz tur rehberinde, iki şekilde (düşman tarafından veya sizin tarafınızdan) tetiklenebilen sürpriz tur özelliğinin ne olduğu ve nasıl tetiklenebileceği konularına değindik.

Görsel 5: Baldurs Gate 3 Sürpriz Tur Nasıl Tetiklenir? - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Baldurs Gate 3 Sürpriz Tur Nedir?

Baldur’s Gate 3’de herhangi bir şekilde sürpriz tur tetiklediğinizde, rakibiniz ilk tur bitene kadar hareket edemez veya saldırı yapamaz. Bu sebeple sürpriz turları kullanmanız düşmanlarınıza karşı kazanma şansınızı artıracaktır.

Sürpriz turlar, düşük seviyeli düşmanlarınızın işini bitirmek veya daha zorlu rakiplere sağlam hasarlar vermek için iyi bir fırsattır. Sadece ilk turun bitimine kadar süren bu fırsatı eğer tetiklenirse iyi değerlendirin, tur bitiminde düşman saldırmaya başlayacaktır.

Baldurs Gate 3 Sürpriz Turlar Nasıl Tetiklenir?

Baldur’s Gate 3’de sürpriz turlar birden fazla yol ile tetiklenebilir. Çoğu zaman sürpriz turun tetiklenmesi için düşmanlarınıza gizlice yaklaşarak onlara saldırmanız gerekir. Partinizde bulunan bir yoldaşınızla savaşan düşmana saldırdığınızda da bir sürpriz tur başlatabilirsiniz.

Sizin sürpriz tur başlatabileceğiniz gibi, düşmanlarınız da aynı yol ile size gizlice yaklaşıp saldırabilir. Partinizden nispeten daha feda edilebilir bir karakteri önden göndermek bu durumda mantıklı olacaktır.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 6: Twitch Yayıncıları Artık Banladıkları Kullanıcıların Yayınlarını İzlemesini Engelleyebilecek - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Twitch Yayıncıları Artık Banladıkları Kullanıcıların Yayınlarını İzlemesini Engelleyebilecek

Sonraki İçerik
Görsel 7: V Rising Alfa Kurt Boss Rehberi: Lokasyon, Ödüller, Gereken Seviye - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

V Rising Alfa Kurt Boss Rehberi: Lokasyon, Ödüller, Gereken Seviye

Alakalı İçerikler
Görsel 13: Minecraft Renk Kodları - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Minecraft Renk Kodları

Minecraft'ta mesajların renkleri ve biçimlerini düzenlemek için kullanılan Minecraft Renk Kodları nedir, nasıl kullanılır? sorularını cevapladık.
Devamını Oku
""