Watch Dogs Legion Artık Güncelleme Almayacak

Avatar photo
Takip Et
Ubisoft, Watch Dogs Legion’ın artık yeni güncelleme almayacağını duyurdu.
Görsel 4: Watch Dogs Legion Artık Güncelleme Almayacak - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Fransız oyun yayımcısı Ubisoft, 2020 yapımı RPG oyunu Watch Dogs Legion’u daha fazla güncellemeyeceğini duyurdu. Oyunun güncelleme desteği piyasaya sürülmesinin sadece 1 yıl 3 ay sonra kesilmiş oldu.

Ubisoft’un web sitesinde yayınlanan hayranlara gönderilen bir mesajda, Watch Dogs: Legion geliştirme ekibi, 5.6 güncellemesinin “Watch Dogs: Legion için son güncelleme” olduğunu belirtmeden önce oyunun yolculuğuna ve oyun çıkış yapmadan önceki hikayesinden söz etti.

5.6 güncellemesi Watch Dogs Legion’un son güncellemesi oldu.

Oyunun çevrimiçi modu için 5. sezon 22 Ocak 2022 tarihinde başlamıştı, ancak sezon sona erdiğinde oyun yapımcı tarafından artık desteklenmiyor olacak. Açıklamaya göre, çevrimiçi içeriği döngüsel olarak 3. sezon ile 5. sezon arasında sonsuza kadar değişecek. Ubisoft, oyuncuların “hem yeni hem de geri dönen ödüller” alabileceklerini ve geçmişte kaçırdıkları içeriğin kilidini açma şansına sahip olacaklarını da ekledi.

Watch Dogs: Legion’un en son güncellemesi olan “Title Update 5.6”, ağustos ayındaki önceki güncellemenin ardından 14 Eylül 2021’de çıkmıştı.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: PUBG Sistem Gereksinimleri - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

PUBG Sistem Gereksinimleri

Sonraki İçerik
Görsel 6: Apex Legends 3. Yılına Özel Ödüller Dağıtacak - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Apex Legends 3. Yılına Özel Ödüller Dağıtacak

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.