Türk VALORANT Ajanı Onaylandı

Avatar photo
Takip Et
Riot Games tarafından yayımlanan blog gönderisinde Türk VALORANT Ajanı’na atıfta bulunuldu.
Görsel 4: Türk VALORANT Ajanı Onaylandı - Rehber - Oyun Dijital

VALORANT geliştirici ekibinde yer alan John Goscickis, VALORANT’ın resmi bloğunda belirli periyotlarla yayımlanan “Ajanların Durumu” gönderisinde Türk VALORANT Ajanı‘na ithafta bulundu ve ajan resmi olarak onaylanmış oldu.

Türk VALORANT Ajanı, “Herkesin bir korkusu var.” notuyla paylaşıldı.

Daha önceden poligona eklenen notlar ve haritayla birlikte oyun içerisinden direkt olarak Türkiye ile ilgili ibareler paylaşılmıştı. Bugün yayımlanan, “Ajanların Durumu” gönderisinde Türk VALORANT Ajanı’na dair bilgiler ve görsel paylaşıldı. Paylaşılan görsel de Türk Kahvesi ve lokum yer alırken dosyanın ismi ise “Lokum.jpg” olarak ayarlanmış.

Ajan, gönderide yer aldığı üzere Öncü sınıfında yer alacak ve rakiplerinizin yerini öğrenmenizi sağlayacak. Gönderide yer alan ifade ise şu şekilde;

Bu alanda yeni bir şeyler yapmanın hayalini kuruyorduk. “NickWu” ekibe katıldığında (daha önce Özel İçerik Ekibi’ndeydi) bu fırsat için onun uzmanlığından faydalandık. İlk başlarda keşif ve bilgi toplama alanındaki özgün oynanış farklılıklarını tespit etmeye odaklandık. Nihayetinde daha “yerel” etkiye sahip Öncü ve keşif araçlarını kapsayan bir noktada karar kıldık.

Sıradaki ajan, avlamak üzere düşmanların peşine düşme heyecanını daha yoğun bir şekilde hissetmenizi sağlayacak. Tabii ajan için belirlediğimiz bir tema da var fakat çok fazla ayrıntı paylaşmaktan çekindiğim için şimdilik oraya girmiyorum.


 “Herkesin bir korkusu var.”

Yeni ajan hakkında paylaşılan “Ajanların Durumu” gönderisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
ELEX II Sistem Gereksinimleri

ELEX II Sistem Gereksinimleri

Sonraki İçerik
Prime Gaming Nisan 2022

Amazon Prime Gaming Nisan 2022 Oyunları Sızdırıldı

Alakalı İçerikler
""