Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Superliminal Yüzde 50 İndirime Girdi

Avatar photo
Takip Et
Superliminal %50 indirimde ve artık çok oyunculu oynanabilecek.
Görsel 4: Superliminal Yüzde 50 İndirime Girdi - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Superliminal, geçtiğimiz sene yayınlanan bir birinci şahıs bulmaca oyunu. Oyunun yayıncısı Pillow Castle, oyunun yıl dönümünün şerefine geçtiğimiz günlerde oyuna ücretsiz çok oyunculu mod güncellemesi getirdi. Bunun yanı sıra oyun, Steam’de %50 indirime girdi. Bu, oyunun çıkışından bu yana görülen en büyük indirim. 12 Kasım’a kadar devam edecek olan bu indirim sayesinde oyunu çok daha uyguna edinebilir ve yeni gelen çok oyunculu mod güncellemesiyle oyunun tadını arkadaşlarınızla da çıkarabilirsiniz.

Görsel 5: Superliminal Yüzde 50 İndirime Girdi - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Superliminal: Perspektife Dayanan Bir Oyun

Superliminal, Dr. Glenn Pierce adlı bir doktorun rüya terapisi programının reklamını gösteren bir kesit ile başlıyor. Hemen ardından oyuncu, kontrol ettiği baş karakterin bakış açısından kendini hâlihazırda bir rüyanın içinde ve Dr. Pierce’ın programına kayıt yaptırırken buluyor. Terapi esnasında sürekli tekrar eden bir rüya döngüsüne hapsolan karakterimiz, Dr. Pierce’ın yönergelerini dinleyerek rüyadaki odaların çıkış kapılarını bulup kendini bu döngüden kurtarmaya çalışıyor. Fakat çıkış kapılarına ulaşabilmek için karakterimizin bazı bulmacaları çözmesi gerekiyor.

Superliminal‘daki bulmacalar, perspektif ve görsel yanılsamalar üzerine kurulu. Bu anlamda, oyunun daha önceki bulmaca oyunlarından ayrılan, benzersiz bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Oyundaki bulmacalar, epey kafa karıştırıyor ve oyuncuya perspektif üzerinden gerçekliği sorgulatıyor. Superliminal, eğlenceli bulmacalarının yanı sıra, rüya âlemini başarılı bir şekilde yansıtan canlı renkleri ve görselleri ile büyüleyici bir oyun deneyimi sunuyor.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 6: Forza Horizon 5 En Hızlı Arabalar - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Forza Horizon 5 En Hızlı Arabalar

Sonraki İçerik
Görsel 7: Forza Horizon 5 Çıkmadan 1 Milyon Kişi Tarafından Oynadı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Forza Horizon 5 Çıkmadan 1 Milyon Kişi Tarafından Oynadı

Alakalı İçerikler
""